fbpx

Natur og Ungdoms landsstyre

Landsstyret er det øverste organet i Natur og Ungdom mellom landsmøtene. Landsstyret består av en representant for hvert fylke, og leder for Natur og Ungdom sitter som leder for landsstyret.

Klikk på bildene for større utgaver. Bildene kan brukes fritt (CC-BY-SA), men ta kontakt på info@nu.no for å få vite hvilken fotograf som skal krediteres.

Troms og Finnmark:
Sindre Kielland
Epost: tromsmark@nu.no
Mobil: 938 10 900

Nordland:
Theo Amandus Krogstad
Epost: nordland@nu.no
Mobil: 941 51 085

Trøndelag:
Frida Woie Alstadheim
Epost: trondelag@nu.no
Mobil: 450 96 577

Møre og Romsdal:

Håvard Brændeland
Epost: moreogromsdal@nu.no
Mobil: 468 52 498

Vestland:
Edith Amalie Lindtner
Epost: vestland@nu.no
Mobil: 480 97 247

Rogaland:
Aurora Kallevåg
Epost: rogaland@nu.no
Mobil: 986 51 952

Agder:
Mirijam Goepel 
Epost: agder@nu.no
Mobil: 960 14 107


Vestfold og Telemark:

Jenny Skatvedt
Epost: vestfold@nu.no
Mobil: 970 00 709

Viken:
Åsne Mjelde Refsum
Epost: viken@nu.no
Mobil: 976 42 966

Oslo:
Joni Fagerheim Lundevall
Epost: Oslo@nu.no
Mobil: 401 72 666


Innlandet:

Markus Refsdal
Epost: innlandet@nu.no
Mobil: 958 19 579

 



Leder i Natur og Ungdom:
Therese Hugstmyr Woie
E-post: theresew@nu.no
Mobil: 907 27 377