Oppdaterte vervepoeng for 2019

07.02.2020 av Robin Rodval

Her er den endelige oppdaterte listen over vervepoeng i 2019.

Her kommer følgende lister for vervepoeng fra 2019, samt fylkenes vervinger i 2019.

Står ditt navn på listen? Da kan du sende en e-post til medlem@nu.no og spørre om vervepremie!

Vet du ikke hva du kan få? Sjekk her! https://nu.no/vervepremier/

Hvordan fungerer dette?
Vervepoeng beregnes på denne måten;

*Du får 1 poeng når du har vervet én person til NU, og de har betalt for sitt medlemskap.

*Du får 3 poeng når du har vervet en NU-Venn til Natur og Ungdom.

Vervepoeng beregnes da ut fra disse to. Så om du har vervet ett nytt medlem til NU, og du har vervet en NU-Venn får du da 4 poeng.

Først og fremst, fylkene! Prosenten regnes ut fra hvor mange dere har vervet i forhold til målet som fylket hadde for 2019.
Fylkene tar kun for seg antall vervede i løpet av ett år, og ikke vervepoeng.

FylkerVervedeMålPROSENT
Buskerud41??
Aust-Agder10??
Oppland5930197%
Oslo480300160%
Akershus143112127%
Troms3330110%
Hordaland459450102%
Telemark323591%
Vestfold394586%
Rogaland 769977%
Vest-Agder 304566%
Sogn & Fjordane447063%
Østfold447063%
Hedmark559061%
Nordland184045%
Møre og Romsdal 4210042%
Trøndelag4412036%
Finmark104025%


Da kan vi se at OPPLAND har vunnet årets verver for 2019! Gratulerer kjempemasse til Oppland med en måloppnåelse på 197%!

Og da kommer vi til ALLE VERVERE I NORGE!
Vi ønsker å gratulerer Hanna Sifaka Finstad Lein-Mathisen med et helt fabelaktig verve-år! 154 poeng er virkelig en oppnåelse.
Men vi skal ikke glemme at Ada, Hedwig, Edith, Lina, Karsten, Johanna, Sonja og alle dere andre har vært med å bidratt til at vi på slutten av 2019 var blitt 9371 medlemmer. Tusen, tusen takk for deres innsats i 2019!

Vil du ha vervepremier? Kontakt medlem@nu.no om dette. Se vervepremiene her https://nu.no/vervepremier/ .

Vil du ha ditt navn fjernet fra listen? Send e-post til medlem@nu.no om dette.

Ser noe rart ut, eller feil ut? Send e-post til medlem@nu.no om dette.

NAVNPOENGLOKALLAGFYLKE
Hanna Sifaka Finstad Lein-Mathisen154Oslo Vest Natur og UngdomOslo Fylke
Ada Amilia Skjensvold74Bergen Natur og UngdomHordaland Fylke
Hedwig Thiery Aresvik50Natur og Ungdom sentraltOslo Fylke
Edith Amalie Lindtner46Bergen Natur og UngdomHordaland Fylke
Lina Hilland43Bergen Natur og UngdomHordaland Fylke
Karsten Norum Rogstad38Oslo sentrum Natur og UngdomOslo Fylke
Johanna Haukanes Leivestad33Bergen Natur og UngdomHordaland Fylke
Sonja Nore27Øvre Romerike Natur og UngdomAkershus Fylke
Joni Fagerheim Lundevall26Oslo Øst Natur og UngdomOslo Fylke
Agnes Solberg Størkson26Bergen Natur og UngdomHordaland Fylke
Audun Hals Butenschøn25Moss og omegn Natur og UngdomØstfold Fylke
Mia Cathryn Haugen Chamberlain24Natur og Ungdom sentraltOslo Fylke
Magnus Holger Obrestad Stenroos24Stavanger Natur og UngdomRogaland Fylke
Laura Vaagland24Bergen Natur og UngdomHordaland Fylke
Hedda Skogeng Smidesang24Oslo Nord Natur og UngdomOslo Fylke
Astrid Braut-Solheim24Oslo Øst Natur og UngdomOslo Fylke
Andreas Randøy23Natur og Ungdom sentraltAkershus Fylke
Johanne Frost Klepp21Natur og Ungdom sentraltOslo Fylke
Flo Fagerli20Oslo sentrum Natur og UngdomOslo Fylke
Vilja Helle Bøyum20Natur og Ungdom sentraltOslo Fylke
Åsne Mjelde Refsum20Øvre Romerike Natur og UngdomAkershus Fylke
Leon Krog Vignal18Bergen Natur og UngdomHordaland Fylke
Aurora Aasen Borthen18Katten Natur og UngdomHordaland Fylke
Nora Benedikte Jørgensen18Oslo sentrum Natur og UngdomOslo Fylke
Markus Refsdal17Hedmarken Natur og UngdomHedmark fylke
Thor Gustav With Due15Natur og Ungdom sentraltOslo Fylke
Solveig Tufto15Hordaland Fylke
Henriette Botterli Udnæs15Oslo Vest Natur og UngdomOslo Fylke
Solveig Hansen Kvalheim15Bergen Natur og UngdomHordaland Fylke
Frida Myklebust Amdahl14Natur og Ungdom sentraltTrøndelag Fylke
Ada Foss Osmundsvåg14Drammen Natur og UngdomBuskerud fylke
Astrid Stavik Tautra14Molde og omegn Natur og UngdomMøre og Romsdal Fylke
Emma Bugge14Telemark Fylke
Yme Korshavn13Horten Natur og UngdomVestfold Fylke
Tuva Robøle Bjerke12Vestoppland Natur og UngdomOppland Fylke
Diba Ismaili12Oslo Vest Natur og UngdomOslo Fylke
Aurora Leigh Kobernus12Naturvernstudentene på UiOOslo Fylke
Runa Ida Vasstrand11St. Paul Natur og UngdomHordaland Fylke
Live K. Hjertholm11Bergen Natur og UngdomHordaland Fylke
Kaja Marie Nyland11Vågan Natur og UngdomNordland Fylke
Ella Ingrid Persson Ringborg11Horten Natur og UngdomVestfold Fylke
Asta Eikemo11Bergen Natur og UngdomHordaland Fylke
Aksel Gøytil Bødtker11Nesodden Natur og UngdomAkershus Fylke
Julie Louise Mcgeorge11Oslo sentrum Natur og UngdomOslo Fylke
Synne Larsen10Oslo sentrum Natur og UngdomOslo Fylke
Sofie Ervik Øverland10Asker og Bærum Natur og UngdomAkershus Fylke
Sanna Thorsen Stangeland10Eigersund Natur og UngdomRogaland Fylke
Sandra Frotjold Øien10Langhaugen Natur og UngdomHordaland Fylke
Maja Moar Drønen10Bergen Natur og UngdomHordaland Fylke
Gaute Eiterjord10Natur og Ungdom sentraltOslo Fylke
Elvira Gomez Snerte10Hallingdal Natur og UngdomBuskerud fylke
Simone Janøy9Skien Natur og UngdomTelemark Fylke
Mathilde Brunvoll9Eigersund Natur og UngdomRogaland Fylke
Lovise Espeland9Oslo sentrum Natur og UngdomOslo Fylke
Laura Maja Sierakowska9St. Paul Natur og UngdomHordaland Fylke
Erika Hoffmann9Valdres Natur og UngdomOppland Fylke
Eline Vigerust Rasmussen9Oslo Nord Natur og UngdomOslo Fylke
Eir Agathe Ødegård Johansen9Asker og Bærum Natur og UngdomAkershus Fylke
Reidunn Hånes Egge8Volda Natur og UngdomMøre og Romsdal Fylke
Max Lødøen8Bergen Natur og UngdomHordaland Fylke
Jonas Skjemstad Rønning8Natur og Ungdom sentraltOslo Fylke
Ingebjørg Marie Thorkildsen8Natur og Ungdom sentraltVestfold Fylke
Clara Lenth-Johannesen8Asker og Bærum Natur og UngdomAkershus Fylke
Christina Elisabeth Ødegård8Øvre Romerike Natur og UngdomAkershus Fylke
Karen Helene Brobakken8Hedmarken Natur og UngdomHedmark fylke
Jarand Helle Bøyum8Bergen Natur og UngdomHordaland Fylke
Åsa Line Braut Bache7Natur og Ungdom sentraltOslo Fylke
Sara Katarina Bøe Daae7Hedmarken Natur og UngdomHedmark fylke
Frida Bjørnereim7Nordfjord Natur og UngdomSogn og Fjordane Fylke
Emma Bugge Gjerdevik7Stavanger Natur og UngdomRogaland Fylke
Aurora Kallevåg7Stavanger Natur og UngdomRogaland Fylke
Alva Oleanna Thingnes Førsund7Natur og Ungdom sentraltOslo Fylke
Morten Emil Hansen7Natur og Ungdom sentraltAkershus Fylke
Eirik Hobæk7Oslo sentrum Natur og UngdomOslo Fylke
Freya Alexandra Hordern-Larsen7Oslo Øst Natur og UngdomOslo Fylke
Torgeir Tobiassen6Senja Natur og UngdomTroms Fylke
Pernille Olsbø Furnes6Nordfjord Natur og UngdomSogn og Fjordane Fylke
Peik Dyvi-Ulveseth6Langhaugen Natur og UngdomHordaland Fylke
Nora Iselin Bjerke Hansebråten6Vestoppland Natur og UngdomOppland Fylke
Maja Angeltveit6Larvik Natur og UngdomVestfold Fylke
Liv Csilla Wallace6Bergen Natur og UngdomHordaland Fylke
Laurits Hallguist Husby6Oslo Vest Natur og UngdomOslo Fylke
Ksenia Gribkovskaya6Oslo Nord Natur og UngdomOslo Fylke
Esten Segbø6Natur og Ungdom sentraltOslo Fylke
Else Marie Brobakken6Hedmarken Natur og UngdomHedmark fylke
Eirin Hovde Åmodt6Ringebu Natur og UngdomOppland Fylke
Ane Gaupseth Mæstad6Kristiansand og omegn Natur og UngdomVest-Agder Fylke
Amelia Gòmez Snerte6Oslo Øst Natur og UngdomOslo Fylke
Amalie Christin Eliassen6Oslo Øst Natur og UngdomOslo Fylke
Alfa Aakervik Hansen6Nordre Follo Natur og UngdomAkershus Fylke
Ada Gjersvik Fossåskaret6Bergen Natur og UngdomHordaland Fylke
Emilie Eide Holstad6Hedmarken Natur og UngdomHedmark fylke
Maren Kløvstad6Hedmarken Natur og UngdomHamar
Victoria Røed5Lillehammer Natur og UngdomOppland Fylke
Vetle Velle5Amalie Skram Natur og UngdomHordaland Fylke
Stian Garcia-Godos Wiig5Foss Natur og UngdomOslo Fylke
Sofie Solås Winsnes5Trondheim Natur og UngdomTrøndelag Fylke
Sina Berrefjord5Flekkefjord Natur og UngdomVest-Agder Fylke
Sigrid Svendsen Opheim5Moss og omegn Natur og UngdomAkershus Fylke
Mona Y. Mirre5Stavanger Natur og UngdomRogaland Fylke
Mia Fossen5Vestoppland Natur og UngdomOppland Fylke
Maya Othelie Lysholm Daviknes5Nordfjord Natur og UngdomSogn og Fjordane Fylke
Mari Qviller5Oslo sentrum Natur og UngdomOslo Fylke
Lene Christensen5Stavanger Natur og UngdomRogaland Fylke
Heidrun Sunde Stokke5Volda Natur og UngdomMøre og Romsdal Fylke
Gina Hagen5Asker og Bærum Natur og UngdomAkershus Fylke
Erle Sverresdatter Finne5Oslo sentrum Natur og UngdomAkershus Fylke
Emma Hodne5Oslo Øst Natur og UngdomOslo Fylke
Elissa Inchley5Oslo Øst Natur og UngdomOslo Fylke
Elise Sørensen5Alta Natur og UngdomFinnmark Fylke
Annett Lundberg5Skien Natur og UngdomTelemark Fylke
Sofus Sverressønn Finne4Nordre Follo Natur og UngdomAkershus Fylke
Sofia Alexandra Anna Weimarck Frogoudakis4Bergen Natur og UngdomHordaland Fylke
Nils Nerhus Rørstad4Oslo sentrum Natur og UngdomOslo Fylke
Mina Nærø Gjersvik4Kongsberg Natur og UngdomBuskerud fylke
Marie Wegener Barstad4Tromsø Natur og UngdomTroms Fylke
Mari Fosse4Bergen Natur og UngdomHordaland Fylke
Maia Galand4Oslo Øst Natur og UngdomOslo Fylke
Liv Rigmor Netland4Balestrand Natur og UngdomSogn og Fjordane Fylke
Lea Justine Nesheim4Natur og Ungdom sentraltOslo Fylke
Kristina T Homme4Langhaugen Natur og UngdomHordaland Fylke
Julie Aksnes Williams4Nordfjord Natur og UngdomSogn og Fjordane Fylke
Josefine Anthun4Nordfjord Natur og UngdomSogn og Fjordane Fylke
Ingvild Sunde Stokke4Volda Natur og UngdomMøre og Romsdal Fylke
Erlend Kristinsønn Ødegård Kåsereff4Buskerud fylke
Ella Gjeraker4Voss Natur og UngdomHordaland Fylke
Belinda Paler4Sunndal Natur og UngdomMøre og Romsdal Fylke
Sindre Lund Kielland4Tromsø Natur og UngdomTroms Fylke
Tuva Kristiansen4Fredrikstad Natur og UngdomØstfold Fylke
Tora Elise Andersen Kraft4Hedmarken Natur og UngdomHedmark fylke
Solveig Skaugvoll Foss4Oslo Vest Natur og UngdomOslo Fylke
Marte Kilde Mosnes4Oslo Øst Natur og UngdomOslo Fylke
Karoline Ellingsen Biendl4Hamarøy Natur og UngdomTroms Fylke
Øyvind Eriksen3Vadsø Natur og UngdomFinnmark Fylke
Sarah Knutsen Øvretveit3Aust-Agder Natur og UngdomAust-Agder Fylke
Samuel Mazzoli3Oslo sentrum Natur og UngdomØstfold Fylke
Oda Moen3Harstad Natur og UngdomTroms Fylke
Mohamed Hassan3Oslo sentrum Natur og UngdomOslo Fylke
Matilde Glanville3Nedre Romerike Natur og UngdomAkershus Fylke
Martine Pedersen3Senja Natur og UngdomTroms Fylke
Martine Klock Fleten3Naturvernstudentene i TrondheimTrøndelag Fylke
Magnus Nygaard3Kristiansand og omegn Natur og UngdomVest-Agder Fylke
Lone Jensen Høyvik3Oslo Nord Natur og UngdomOslo Fylke
Linea Brekke-Ellstrøm3Hedmarken Natur og UngdomHedmark fylke
Lena Mossefinn Falch3Kristiansand og omegn Natur og UngdomVest-Agder Fylke
Ingrid Bjørg Jørstad Wingård3Oslo Øst Natur og UngdomOslo Fylke
Hedvig Sandsdalen Mytting3Elverum Natur og UngdomHedmark fylke
Hanne Vadet Gravdal3Lillehammer Natur og UngdomOppland Fylke
Haldis Tjeldflaat Helle3Natur og Ungdom sentraltOslo Fylke
Erlend Oskar Sørheim3Amalie Skram Natur og UngdomHordaland Fylke
Emma Krebs3Bergen Natur og UngdomHordaland Fylke
Elise Løseth Øvrebø3Katten Natur og UngdomHordaland Fylke
Elise Kjørholt Lie3Naturvernstudentene på Oslo MetTelemark Fylke
Eirik Wiik Hjermstad3Voss Natur og UngdomOppland Fylke
Annika Skinstad van der Kooij3Nittedal Natur og UngdomAkershus Fylke
Anna Gjems French3Åmot Natur og UngdomHedmark fylke
Agnes Hagen Frogner3Oslo Fylke
Kristian Fredrik Thomassen3Voss Natur og UngdomHordaland Fylke
Ylva Kristine Kvalø-Hamann2Horten Natur og UngdomVestfold Fylke
Vilde Elvrum2Akershus Natur og UngdomAkershus Fylke
Tuva Grendsatd Takvam2Kristiansand og omegn Natur og UngdomVest-Agder Fylke
Thea van Djermen Jacobsen2Oslo Vest Natur og UngdomOslo Fylke
Thea Modal Eide2Aust-Agder Natur og UngdomAust-Agder Fylke
Synve Holte2Oslo Nord Natur og UngdomOslo Fylke
Synne Linge Trygstad2Kristiansand og omegn Natur og UngdomVest-Agder Fylke
Stina Thuland Wolter2Langhaugen Natur og UngdomHordaland Fylke
Sjur Mjør2Langhaugen Natur og UngdomHordaland Fylke
Sivert Refsdal2Hedmarken Natur og UngdomHedmark fylke
Siri Maria Arstad2Grimstad Natur og UngdomAust-Agder Fylke
Sigrid Losnegård2Nordfjord Natur og UngdomSogn og Fjordane Fylke
Rebekka Harstad2Hedmarken Natur og UngdomHedmark fylke
Randi Maud Mork2Ås Natur og UngdomAkershus Fylke
Ragnhild Fredriksen2Tromsø Natur og UngdomTroms Fylke
Pernille Lie2St. Paul Natur og UngdomHordaland Fylke
Oda Kvalavåg Hausberg2St. Paul Natur og UngdomHordaland Fylke
Nynke Ham2Flekke Natur og UngdomSogn og Fjordane Fylke
Neci Günes Håheim2Vestoppland Natur og UngdomOppland Fylke
Myril Haabet2Nordland Fylke
Michelle Bølskog2Mandal Natur og UngdomVest-Agder Fylke
Mia With-Kalland2Trondheim Natur og UngdomTrøndelag Fylke
Mette Tungesvik Langseth2Asker og Bærum Natur og UngdomAkershus Fylke
Matilde Corneliussen Løvvik2Natur og Ungdom sentraltHordaland Fylke
Mathilde Bergenstjerna2Asker og Bærum Natur og UngdomAkershus Fylke
Marie Norveig Grønneberg-Fensbekk2Fredrikstad Natur og UngdomØstfold Fylke
Maria Leona Tronsmed Varjord2Fredrikstad Natur og UngdomØstfold Fylke
Maia Amundsen Procter2Østfold Fylke
Lara Regine Svensson Myklathun2Stavanger Natur og UngdomRogaland Fylke
Kristina Eliassen2Harstad Natur og UngdomTroms Fylke
Jon Benjamin Håvie2Moss og omegn Natur og UngdomØstfold Fylke
Iris Jacoba Lindstrøm Holen2Oslo Øst Natur og UngdomOslo Fylke
Idunn Rindedal2Bergen Natur og UngdomHordaland Fylke
Ida Noemi Riggenbach2Hedmarken Natur og UngdomHedmark fylke
Hedda Sandnes Gundersen2Levanger Natur og UngdomTrøndelag Fylke
Hedda Oven Halvorsen2Skien Natur og UngdomTelemark Fylke
Guro Sandvin Groven2Kongsberg Natur og UngdomBuskerud fylke
Gunn Elise Børset2Sogn og Fjordane Natur og UngdomSogn og Fjordane Fylke
Gina Gylver2Oslo sentrum Natur og UngdomOslo Fylke
Freia Catana Aasdalen2Lillehammer Natur og UngdomOppland Fylke
Even Olai Østvik Mjaaland2Natur og Ungdom sentraltOslo Fylke
Eva Bagn2Asker og Bærum Natur og UngdomAkershus Fylke
Erik Holden2Natur og Ungdom sentraltOslo Fylke
Endre Mella2Katta Natur og UngdomOslo Fylke
Eira Haugbro2Oslo sentrum Natur og UngdomØstfold Fylke
Dan Solberg2Harstad Natur og UngdomTroms Fylke
Brage Kindem2Bergen Natur og UngdomHordaland Fylke
Benedicte Pentha Bakken2Trondheim Natur og UngdomTrøndelag Fylke
Astrid S. Segelstad2Ringebu Natur og UngdomOppland Fylke
Astri Rabben Aam2Volda Natur og UngdomMøre og Romsdal Fylke
Astri Mjøs2Oslo Nord Natur og UngdomOslo Fylke
Annalena Sass2Sunndal Natur og UngdomMøre og Romsdal Fylke
Anna Solem Hilstad2Trondheim Natur og UngdomTrøndelag Fylke
Anna Riise Macleod2Hedmarken Natur og UngdomHedmark fylke
Anna Madslien Steinhaug2Bergen Natur og UngdomHordaland Fylke
Anna Liva Bentzen Stenmark2Bodø Natur og UngdomNordland Fylke
Aasta Kjenes2Aust-Agder Natur og UngdomAust-Agder Fylke
Ådne Åm Risa1Sogn og Fjordane Natur og UngdomSogn og Fjordane Fylke
Ådne Hergot Langås1Lyngdal Natur og UngdomVest-Agder Fylke
Ylva Jalling1Oslo Fylke
Ylja Lægreid1Katta Natur og UngdomOslo Fylke
Vilja Druglitrø Ophus1Notodden Natur og UngdomTelemark Fylke
Vilde Gjems1Hedmark fylke
Victoria Oppsahl Onsrud1Oslo sentrum Natur og UngdomOslo Fylke
Victor Starheim1Molde og omegn Natur og UngdomMøre og Romsdal Fylke
Victor Slåstad1Katta Natur og UngdomOslo Fylke
Torje Løland1Bergen Natur og UngdomHordaland Fylke
Tone Aarstad1Oslo Fylke
Tomine Saltnes1Balestrand Natur og UngdomSogn og Fjordane Fylke
Tollak Sund1Stavanger Natur og UngdomRogaland Fylke
Tobias Aaneland Klæboe1Stavanger Natur og UngdomRogaland Fylke
Therese Hugstmyr Woie1Natur og Ungdom sentraltOslo Fylke
Thelma Olea Gaarder1Nittedal Natur og UngdomAkershus Fylke
Tea Bilstad1Flekkefjord Natur og UngdomVest-Agder Fylke
Talia Dubowski1Nes Natur og UngdomAkershus Fylke
Svein Anders Gjerdbakken Kultom1Oslo Vest Natur og UngdomOslo Fylke
Suzanne Lindekleiv Nygård1Kristiansand og omegn Natur og UngdomVest-Agder Fylke
Susanne Moseid Bryhni1Troms Natur og UngdomSvalbard
Sunniva Kielland Einejord1Oslo sentrum Natur og UngdomOslo Fylke
Sunniva Elida Husfloen1Hedmark Natur og UngdomHedmark fylke
Stijn Poland1Nordfjord Natur og UngdomSogn og Fjordane Fylke
Stella Brekke1Sandefjord Natur og UngdomVestfold Fylke
Sofie Sinnes1Oslo Øst Natur og UngdomOslo Fylke
Sofie Mellgren1Eigersund Natur og UngdomRogaland Fylke
Sofie Lauritzen1Tromsø Natur og UngdomTroms Fylke
Sofie Aaberge Eide1Asker og Bærum Natur og UngdomAkershus Fylke
Snorre Henning1Voss Natur og UngdomTrøndelag Fylke
Sigrid Bjørnhaug Hammer1Tromsø Natur og UngdomTroms Fylke
Sigrid Aurora Svendsen Flagstad1Hedmarken Natur og UngdomHedmark fylke
Signe Larsen1Troms Fylke
Selma Ramberg Halmlund1Oslo sentrum Natur og UngdomOslo Fylke
Selma Eikeland1Kristiansand og omegn Natur og UngdomVest-Agder Fylke
Sasha Rose Alvis-Villanger1Bergen Natur og UngdomHordaland Fylke
Sara Sørbye1Oslo sentrum Natur og UngdomOslo Fylke
Sanna Lagesen Fenheim1Trondheim Natur og UngdomTrøndelag Fylke
Sandra Naustdal1Bergen Natur og UngdomHordaland Fylke
Rina Petersbakken1Hedmarken Natur og UngdomHedmark fylke
Richarda K. Klaastad1Horten Natur og UngdomVestfold Fylke
Regine Astrup1Asker og Bærum Natur og UngdomAkershus Fylke
Rebekka Pedersen1Harstad Natur og UngdomTroms Fylke
Rebekka Fagerlid Hopland1Sogn og Fjordane Fylke
Randi Siren Øgrey1Akershus Fylke
Pelle Ørevik Evensen1Trondheim Natur og UngdomTrøndelag Fylke
Ole-Christer Hætta1Kautokeino Natur og UngdomFinnmark Fylke
Nora Stavens Haugan1Hedmarken Natur og UngdomHedmark fylke
Nora Heyerdahl1Oslo Nord Natur og UngdomOslo Fylke
Nora Gulaid Pedersen1Oslo Nord Natur og UngdomOslo Fylke
Ninni Rein1Oslo sentrum Natur og UngdomOslo Fylke
Niklas Nonboe Andersen1Horten Natur og UngdomVestfold Fylke
Nayana Juliette Syed1Oslo Øst Natur og UngdomOslo Fylke
Miriam Furland Mælen1Bodø Natur og UngdomNordland Fylke
Mio Holmboe Eggen1Oslo Nord Natur og UngdomOslo Fylke
Mina Gregussen1Drammen Natur og UngdomBuskerud fylke
Matias Evald Steffensen1Vestfold Fylke
Mathilde Haakonsen1Moss og omegn Natur og UngdomØstfold Fylke
Mathea Laugen1Hedmarken Natur og UngdomHedmark fylke
Martine Kalland1Nedre Romerike Natur og UngdomAkershus Fylke
Marit Jensen Michelsen1Oslo Øst Natur og UngdomOslo Fylke
Marion Zerlina Arjasafir Totsaas1Steinkjer Natur og UngdomTrøndelag Fylke
Marie Myene Nørstebø1Foss Natur og UngdomOslo Fylke
Marianne Torvanger1Moss og omegn Natur og UngdomØstfold Fylke
Maria Prytz Fremnes1Kongsberg Natur og UngdomBuskerud fylke
Maria Magerøy1Øvre Romerike Natur og UngdomAkershus Fylke
Maria Faradji-Halvorsen1Asker og Bærum Natur og UngdomAkershus Fylke
Malin Kristina Møller Jørgensen1Troms Natur og UngdomTroms Fylke
Malin Johnsen1Skien Natur og UngdomTelemark Fylke
Maja Eline Røssvoll1Rana Natur og UngdomNordland Fylke
Lyanna Elise Mandiussen1Haugaland Natur og UngdomRogaland Fylke
Ludvik Hestbek1Trondheim Natur og UngdomTrøndelag Fylke
Lotta Luna Kjærstad Askim1Drammen Natur og UngdomBuskerud fylke
Liv Kristin Bjørgaas Helle1Stavanger Natur og UngdomRogaland Fylke
Lisa-Marie Rian Karlson1Øvre Romerike Natur og UngdomAkershus Fylke
Linnea Holm Rise1Trondheim Natur og UngdomTrøndelag Fylke
Lina Myren1Bergen Natur og UngdomHordaland Fylke
Lena Hama1Aust-Agder Fylke
Lasse Eriksen Bjørn1Natur og Ungdom sentraltOslo Fylke
Kristoffer Mørch Hobæk1Bergen Natur og UngdomHordaland Fylke
Kristine Vanebo Bøe1Nittedal Natur og UngdomAkershus Fylke
Kornelia Grande Eikås1Sunndal Natur og UngdomMøre og Romsdal Fylke
Knut Isdal Lindstrøm1Nordfjord Natur og UngdomSogn og Fjordane Fylke
Karl Rikard Mortensen1Oslo Fylke
Karina Straume1Volda Natur og UngdomMøre og Romsdal Fylke
Kajsa Falsen1Oslo Vest Natur og UngdomOslo Fylke
Juni Haustveit Vøllestad1Telemark Natur og UngdomTelemark Fylke
Julie H. Jansson1Elverum Natur og UngdomHedmark fylke
Julie Aurora Thorud Wick1Buskerud fylke
Julia Lovis Vlieger1Nordre Jarlsberg Natur og UngdomVestfold Fylke
Jonas Jacobsen1Kristiansund og omegn Natur og UngdomMøre og Romsdal Fylke
Jonas Holten Torgersen1Molde og omegn Natur og UngdomMøre og Romsdal Fylke
Johanne Sophie Geisler1Oslo Fylke
Johanne Marlene Hansen1Tromsø Natur og UngdomTroms Fylke
Johanne Marie Soløy1Oslo Vest Natur og UngdomOslo Fylke
Johanne Margrete Tufto1Bergen Natur og UngdomHordaland Fylke
Jenny Skatvedt1Tønsberg og omegn Natur og UngdomVestfold Fylke
Jenny Bjerkås Tangberg1Nedre Romerike Natur og UngdomAkershus Fylke
Jenny Arneberg Stueland1Voss Natur og UngdomHordaland Fylke
Iris Brustad1Oslo Nord Natur og UngdomOslo Fylke
Ingrid Marie Ørland1Stavanger Natur og UngdomRogaland Fylke
Ingrid Marie L. Dalhus1Nittedal Natur og UngdomAkershus Fylke
Ingrid Eline Morsund Skjoldvær1Oslo Fylke
Inger Sverdrup Sevre1Asker og Bærum Natur og UngdomAkershus Fylke
Inger Marie Tvete Karlsen1Lillehammer Natur og UngdomOppland Fylke
Ingelina Drivenes Hevrøy1Bergen Natur og UngdomHordaland Fylke
Ingeborg Nævdal Gundersen1Bergen Natur og UngdomHordaland Fylke
Ida Martine Handegaard Bryde1Lillehammer Natur og UngdomOppland Fylke
Ida Borell1Oslo Øst Natur og UngdomOslo Fylke
Herman Bucher-Johannessen1St. Paul Natur og UngdomHordaland Fylke
Herborg M. Kolbeinshavn1Hordaland Natur og UngdomHordaland Fylke
Henrik Austad1Hedmarken Natur og UngdomHedmark fylke
Helena P. Haakerud1Oslo Nord Natur og UngdomOslo Fylke
Hedda Christine Dyrnes Alfheim1Østfold Natur og UngdomØstfold Fylke
Harald Bøyum1
Hanne Sofie Lillehaug1Harstad Natur og UngdomTroms Fylke
Hanna Linnea Jenssen1Oslo sentrum Natur og UngdomOslo Fylke
Hanna Framnes1Oslo sentrum Natur og UngdomOslo Fylke
George Cowie1Oslo Fylke
Frida Nodeland Indregard1Asker og Bærum Natur og UngdomAkershus Fylke
Frida Leknes1Nordfjord Natur og UngdomSogn og Fjordane Fylke
Fredrikke Blekastad1Oslo Vest Natur og UngdomOslo Fylke
Even Jacobsen1Buskerud Natur og UngdomBuskerud fylke
Eva Marie By Vikøren1Førde Natur og UngdomSogn og Fjordane Fylke
Eva Hoffmann1Oppland Natur og UngdomOppland Fylke
Eva Emilie Skårvik1Kongsberg Natur og UngdomBuskerud fylke
Erik Sand Angelsen1Trondheim Natur og UngdomTrøndelag Fylke
Emma Sophie Riise1Horten Natur og UngdomVestfold Fylke
Emma Pernille Sørstrøm-Johansen1Haugaland Natur og UngdomRogaland Fylke
Emma Marthinussen1Bergen Natur og UngdomHordaland Fylke
Emma J. Karlsen1Kristiansund og omegn Natur og UngdomMøre og Romsdal Fylke
Emilie Tryti1Nesodden Natur og UngdomAkershus Fylke
Emilie Lorenzo Broderstad1Oslo sentrum Natur og UngdomOslo Fylke
Emilie Christophersen1Øvre Romerike Natur og UngdomAkershus Fylke
Emilia Reiering1Asker og Bærum Natur og UngdomAkershus Fylke
Ellen Maja Jürgensen1Nordland Natur og UngdomNordland Fylke
Ella Nila Shanthakumar1Øvre Romerike Natur og UngdomAkershus Fylke
Elise Margrete Weltzien1Asker og Bærum Natur og UngdomAkershus Fylke
Elida Linnea Slettum1Notodden Natur og UngdomTelemark Fylke
Elida Haltbrekken Tveitdal1Oslo sentrum Natur og UngdomOslo Fylke
Eirin Avnskog1Akershus Fylke
Eirill Monrad-Haslum1Nittedal Natur og UngdomAkershus Fylke
Ea Synnestvedt Stendov1Akershus Fylke
Dina Amble1Hedmarken Natur og UngdomHedmark fylke
Christiane Skaug1Hedmarken Natur og UngdomHedmark fylke
Celine Ytternes1Nordre Follo Natur og UngdomAkershus Fylke
Bjørn Holmsand1Elverum Natur og UngdomHedmark fylke
Birk Rønningsbakken Groven1Hedmarken Natur og UngdomHedmark fylke
Aurora Eide1Nordfjord Natur og UngdomSogn og Fjordane Fylke
Astrid Langseth1Oslo Natur og UngdomOslo Fylke
Ask Evensen1Kristiansand og omegn Natur og UngdomVest-Agder Fylke
Anne Stine Holand Floa1Trøndelag Natur og UngdomTrøndelag Fylke
Anne Ims Langåsdalen1Notodden Natur og UngdomTelemark Fylke
Anna Victoria Fredriksen1Drammen Natur og UngdomBuskerud fylke
Anna Pentha1Oslo Nord Natur og UngdomOslo Fylke
Anna Dypvik Sødahl1Asker og Bærum Natur og UngdomAkershus Fylke
Anja Risten Nilsdatter Buljo Eira1Kautokeino Natur og UngdomFinnmark Fylke
Amanda Orskaug1Hedmarken Natur og UngdomHedmark fylke
Amanda Anvar1Oslo Øst Natur og UngdomOslo Fylke
Amalie Westerberg1Oslo Nord Natur og UngdomOslo Fylke
Amalie Lund1Halden Natur og UngdomØstfold Fylke
Alma Kalantary1Oslo Nord Natur og UngdomOslo Fylke
Alexander Strøm1Moss og omegn Natur og UngdomØstfold Fylke
Aina Franck1Oslo Øst Natur og UngdomOslo Fylke
Agnes Kjos1Hedmark fylke
Agnes Gauperaa Tvedt1Oslo Vest Natur og UngdomOslo Fylke
Aase Vatne1Vestoppland Natur og UngdomOppland Fylke




Tags: , , , , , ,