Vervetoppen for hele 2014!

02.01.2015 av Even Olai Østvik Mjaaland

Nå er den endelig her! Sjekk hvor mange vervepøng du klarte å samle i 2014 og få vervepremier!

Hurra for 2014!

Med deres fantastiske verveinnsats klarte vi akkurat å nå vervemålet for hele 2014! Målet var å verve 1600 nye medlemmer til Natur og Ungdom og vi klarte å verve akkurat1617 nye medlemmer!

Og siden vi nådde vervemålet vårt klarte vi også endelig å bli over 7000 medlemmer, som også var et mål i 2014.Natur og Ungdom har nå 7144 medlemmer, som er det høyeste medlemstallet organisasjonen har hatt på over 20 år! Dette betyr at vi som organisasjon får flere midler til å jobbe enda mer med å redde miljøet og være med på å stoppe klimaendringene. Stor applaus til alle som gjorde en innsats!

Mot slutten var det det en tett kamp mot å vinne vervepokalen, og hele fire fylker klarte å overgå målet sitt. Men ingen klarte å slå Aust-Agder som overgikk målet sitt med 145 %. Gratulerer!
I tillegg, bøyer vi oss for Oslo som vervet nesten 100 stk over vervemålet sitt!

Det var også tett kamp mot å bli årets superverver. Men den som til slutt stakk av med to Interrailbilletter var
Natalia Feliciana Baro Tyse. Gratulerer så masse!

Under finner dere den siste statusen på hvor mange dere har vervet til slutt, inkludert vervepoengene for NU-venner til de som vervet noen faste givere for oss i 2014.

Ønsker du å hente løse inn vervepremier, eller har noen spørsmål om vervingene dine, må du sende en mail til verving@nu.no. Vervepremiene finner dere her.

 

Fylkestoppen 2014:

Fylke Antall Mål Prosent
Aust-Agder 51 35 145%
Oslo 397 300 132%
Rogaland 134 127 105%
Hedmark 104 100 104%
Østfold 119 130 91%
Akershus 77 101 77%
Hordaland 128 170 75%
Finnmark 37 50 74%
Nordland 45 70 64%
Sør-Trøndelag 88 151 58%
Møre og Romsdal 41 80 51%
Troms 49 105 46%
Vestfold 17 50 34%
Sogn og Fjordane 13 60 22%
Buskerud 16 80 20%
Nord-Trøndelag 12 60 20%
Telemark 12 70 17%
Vest-Agder 16
Oppland 4

 

Topp 10 Superververe for 2014:

Plass Navn Vervinger Fylkesnavn
1 Natalia Feliciana Baro Tyse 51 Rogaland Fylke
2 Karl Bakke Nordlie 47 Oslo Fylke
3 Hilde Eriksen 33 Østfold Fylke
4 Siv-Marie McDougall 29 Sør-Trøndelag Fylke
5 Sigurd Sollid Omsted 26 Hedmark fylke
6 Bjørn Rønning Fjærli 26 Oslo Fylke
7 Mehdi Belhaj 25 Oslo Fylke
8 Adrian Ugland 24 Aust-Agder Fylke
9 Synnøve Bjertnes 23 Hedmark fylke
10 Eirin Ronæs 22 Østfold Fylke

 

Vervepoeng fordelt etter navn i alfabetisk rekkefølge:

Navn Vervepoeng Lokallag
Abdu Razak 1 Moss og omegn Natur og Ungdom
Ada Martine Gresvik Helgheim 1 Oslo Natur og Ungdom
Adrian Ugland 24 Arendal Natur og Ungdom
Adrian Özkal Lorentzen 4 Nesodden Natur og Ungdom
Agathe B. Waage 1 Bergen Natur og Ungdom
Alberte Tennøe Bekkhus 12 Moss og omegn Natur og Ungdom
Alexander B. Rambech 3 Trondheim Natur og Ungdom
Alf Kippersund Nordseth 1 Hamar og Omegn Natur og Ungdom
Alma Haugen Kvisgaard 1 Fredrikstad og omegn Natur og Ungdom
Amalie Sofie Aune Bjerkem 1 Oslo Øst Natur og Ungdom
Amalie Strømme Falck 19 Nordstrand Natur og Ungdom
Anastasiya Fedotova 2 Alta Natur og Ungdom
Anders Berg 2 Katta Natur og Ungdom
Andrea Bolstad Dybvik 1 Oslo Øst Natur og Ungdom
Andrea Skeid 1 Molde Natur og Ungdom
Andrea Sofie Ellingsen Aasvang 5 Oslo Øst Natur og Ungdom
Andrea Vibe Kilde 4 Hamar og Omegn Natur og Ungdom
Andreas Haakonsen 4 Oslo Natur og Ungdom
Andreas Kvarme 5 Askøy Natur og Ungdom
Ane Lundø Kristiansen 6 Haugaland Natur og Ungdom
Ane Margrethe Ugelvik 3 (+ 1 NU-venn) = 6 Natur og Ungdom sentralt
Ane Moen Mahlum 1 Levanger Natur og Ungdom
Ane Volla 18 Oslo Øst Natur og Ungdom
Anette Andersen 3 Askøy Natur og Ungdom
Anine Guldhaug 1 Oslo Øst Natur og Ungdom
Anja-Merete Reknes 1 Sandane Natur og Ungdom
Ann Kristin Skaufel 1 Trondheim Natur og Ungdom
Anna Birkeland Olerud 11 Nesodden Natur og Ungdom
Anna Cecilia Vaagland Tellnes 1 Oslo Øst Natur og Ungdom
Anna Christina Thorsheim 1 Asker Natur og Ungdom
Anna Riksheim Melbye 2 Trondheim Natur og Ungdom
Anna Rødevand 2 Trondheim Natur og Ungdom
Anna Synnøve Some Jenssen 3 Moss og omegn Natur og Ungdom
Anne Sofie Hellund 6
Anniken Halvorsen 3 Oslo Natur og Ungdom
Anniken Wullum 11 Trondheim Natur og Ungdom
Anton Petter Pedersen Hauan 3 Tromsø Natur og Ungdom
Arnstein Vestre 17 Natur og Ungdom sentralt
Aslak Heika Hætta Bjørn 3 Natur og Ungdom sentralt
Aslak Johnsen Espelund 3 Trondheim Natur og Ungdom
Astri Joy 2
Astrid Bragstad Gjelsvik 6
Astrid Grindeland 1 Trondheim Natur og Ungdom
Astrid Helene Olsen 1 Groruddalen Natur og Ungdom
Astrid Mordal Hilde 1 Molde og omegn Natur og Ungdom
Astrid Rose Hegnar 3 Oslo Natur og Ungdom
Aurora Krogh 4 Asker Natur og Ungdom
Balder Bryn Morsund 8 Oslo Øst Natur og Ungdom
Bendik Hugstmyr Woie 1 Tromsø Natur og Ungdom
Bendik Magerøy Dahlslett 3 Alta Natur og Ungdom
Bernt Jonas Fløde 3 (+ 1 NU-venn) = 6 Horten Natur og Ungdom
Bjørn Rønning Fjærli 26 Oslo Natur og Ungdom
Borghild Rangnes Homlong 2 Stavanger og Omegn Natur og Ungdom
Brage Wik Reien 3 Oslo Øst Natur og Ungdom
Brita Kristine Velken 1 Trondheim studentlag av Natur og Ungdom
Camilla Elde Nordahl-Hansen 2 Kristiansand og omegn Natur og Ungdom
Cathrine Chaffey 2 Asker og Bærum Natur og Ungdom
Cesilie Silvien 1 Tromsø Natur og Ungdom
Chalotte-Johanne Andersen 1 Andøy Natur og Ungdom
Christiane Kjelsnes 2 Sandnes Natur og Ungdom
Christina Wong 1 NU-venn = 3  
Cornelia Andreassen 1 Tromsø Natur og Ungdom
Dag Håkon Åsen 1 Arendal Natur og Ungdom
Dagny Marie Ås Hovind 1 Natur og Ungdom sentralt
Einar Abrahamsen Gregersen 1 Kragerø Natur og Ungdom
Einar Helland Berger 6 Skedsmo Natur og Ungdom
Eirin Ronæs 22 Moss og omegn Natur og Ungdom
Eirin Spjelkavik 2 Oslo Natur og Ungdom
Eivind Aalen Øi 7 Bergen Natur og Ungdom
Eivind Knudsen Hjertholm 4 Bergen Natur og Ungdom
Elida Unneberg 5 Katta Natur og Ungdom
Elin Anhari 1 Oslo
Eline Braa 1 Trondheim Natur og Ungdom
Eline Stranda Pihl 3 Molde Natur og Ungdom
Elisabeth Aflekt 3 Ringsaker Natur og Ungdom
Elise Nilsson 7 Katta Natur og Ungdom
Ella Marie Hætta Isaksen 17 Alta Natur og Ungdom
Emma Charlotte Hjertø 5 Trondheim Natur og Ungdom
Emma Haugseth Dale 1
Erle Bårdsdatter Sæther 7 (+ 1 NU-venn) = 10 Natur og Ungdom sentralt
Erlend Hjortland Sandøy 9 Bergen Natur og Ungdom
Erlend Skaug Ingebrigtsen 8 Bodø Natur og Ungdom
Erling Osen Lien 2 Trondheim Natur og Ungdom
Esten Løvaas 8 (+ 1 NU-venn) = 11 Hamar og Omegn Natur og Ungdom
Eva Berit Heggenes 1 Notodden Natur og Ungdom
Eva Johanne Rotevatn 3 (+ 1 NU-venn) = 6 Arendal Natur og Ungdom
Eva-Maria Niedermeier 9
Evelyn Nyambura Gichohi 1 Skien Natur og Ungdom
Fairun Jamal Jama 1 Moss og omegn Natur og Ungdom
Felix Bergersen 4 Oslo Øst Natur og Ungdom
Fredrik Alexander Matre 1 Stavanger og Omegn Natur og Ungdom
Frida Nodeland Indregard 3 Asker og Bærum Natur og Ungdom
Frida Nygaard 1 Fet Natur og Ungdom
Frida Oldervik 1 Moss Natur og Ungdom
Gard Myhre Høivik 2 Groruddalen Natur og Ungdom
Gard Steinsvik 2 Trondheim Natur og Ungdom
Gaute Eiterjord 7 (+ 1 NU-venn) = 10 Natur og Ungdom sentralt
Gina Arnesen Eckhoff 6 Katta Natur og Ungdom
Gina Gylver 11 Oslo Øst Natur og Ungdom
Gjertrud Øvretveit 1 Gaular Natur og Ungdom
Gry Årsand 3 Tromsø Natur og Ungdom
Guri Rundberget 1 Elverum Natur og Ungdom
Guro Skarsholt 3 Sandefjord Natur og Ungdom
Gøran Brende 6 Haugaland Natur og Ungdom
Haakon Helmer-Larsen 1 Nittedal Natur og Ungdom
Halvard Haga Raavand 31 (+ 1 NU-venn) = 34 Natur og Ungdom sentralt
Hanna Holm 1 Arendal Natur og Ungdom
Hanna Marie Hatlen 4 (+ 1 NU-venn) = 7 Alta Natur og Ungdom
Hanna Marie Hukari 1 Katta Natur og Ungdom
Hanne S Ottesen 2 Stord Natur og Ungdom
Hanne T. Petlund 11 Groruddalen Natur og Ungdom
Hanne-Grete Alvheim 1 Tromsø Natur og Ungdom
Hans Dahle Kvadsheim 2 Stavanger og Omegn Natur og Ungdom
Harald Nordbø 2 Asker og Bærum Natur og Ungdom
Harald Strand Selås 1
Helena Bonde 1
Helene Almås Alsgaard 2 Stavanger og Omegn Natur og Ungdom
Helene Lind Jensen 8 Natur og Ungdom sentralt
Helene Utvik 1
Henrik Olsen Eide 2 Stavanger Natur og Ungdom
Henrik Zawadi Berg Svela 1 Skedsmo Natur og Ungdom
Hilda Fjeldstad 1 Vest-Telemark Natur og Ungdom
Hilde Eriksen 33 Moss og omegn Natur og Ungdom
Håvard Bjørkøy 2 Trondheim Natur og Ungdom
Håvard Hageberg 4 Ås Natur og Ungdom
Iben Møller 3 Bergen Natur og Ungdom
Ida Elisabeth Aarvaag 1 Katta Natur og Ungdom
Ida Johanne Ringdal Johnsen 1 Oslo Natur og Ungdom
Ida Lovise Skylstad 13 (+ 3 NU-venn) = 22 Natur og Ungdom sentralt
Ida Mari Våheim Norheim 3 Andøy Natur og Ungdom
Ida Marie Kleiberg 5 Katta Natur og Ungdom
Ida Martinsen 1 Tromsø Natur og Ungdom
Ida Mathilde Hiis 4 Arendal Natur og Ungdom
Ida Morén Strømsø 17 Oslo Natur og Ungdom
Ida Regine Thorstensen 1 Lyngen Natur og Ungdom
Idun Heiret 1 Oslo Øst Natur og Ungdom
Inga Haugdahl Solberg 2 Levanger Natur og Ungdom
Inga Steen 20 (+ 2 NU-venn) = 26 Natur og Ungdom sentralt
Ingeborg Vatle 3 Stavanger og Omegn Natur og Ungdom
Ingemar Gundersen 2 Bergen Natur og Ungdom
Ingjerd Arnøy 3 Bodø Natur og Ungdom
Ingrid Eline Morsund Skjoldvær 8 (+ 1 NU-venn) = 11 Natur og Ungdom sentralt
Ingrid Gridset 2 Katta Natur og Ungdom
Ingrid Hofsli Ulstrup 2 Oslo Natur og Ungdom
Ingrid Nedrebø 3 Natur og Ungdom sentralt
Ingrid Udd Sundvor 14 Bergen Natur og Ungdom
Ingunn Augdal Fløvig 1
Ingvild Andersen 2 Grenland Natur og Ungdom
Ingvild Arneberg 5 Katta Natur og Ungdom
Ingvild Reed 10 Sandane Natur og Ungdom
Iris Marie Melhus Sterten 1 Frosta Natur og Ungdom
Irja Brox Karlstrøm 10 Tromsø Natur og Ungdom
Isa Shillington 17 Oslo Øst Natur og Ungdom
Isabel Maria Sundstrøm Nerland 1 Molde og omegn Natur og Ungdom
Isabell Anita Rojas 1 Askøy Natur og Ungdom
Isabell Grønnslett 1 Bodø Natur og Ungdom
Isak Malaki Bendiksen 1 Trondheim Natur og Ungdom
Ivar Sandvik 5 Trondheim Natur og Ungdom
Jarle Steinberg 17 Hamar og Omegn Natur og Ungdom
Jaroslav Zakharov 1 Trondheim Natur og Ungdom
Jenny Cha Alfsen 9 Oslo Natur og Ungdom
Jenny Skoland 2 Oslo Øst Natur og Ungdom
Jens Kvernvik 2 Arendal Natur og Ungdom
Jim André Gjerde 1 Ålesund og omegn Natur og Ungdom
Joanne Sørheim 2 Hamar og Omegn Natur og Ungdom
Johanna Halland 3 Flakstad Natur og Ungdom
Johannes LaCasce 3 Trondheim Natur og Ungdom
Johannes Lauvrak 5 Arendal Natur og Ungdom
Josefine Sommer 5 Kongsberg og omegn Natur og Ungdom
Jostein Mæhle Førland 1 Asker og Bærum Natur og Ungdom
Juliane Thorbjørnsen 5 Oslo Natur og Ungdom
Julie Henriksen 1
Julie Næss Karlsen 15 Natur og Ungdom sentralt
Julie White Gjerde 2 Oslo Natur og Ungdom
Juliet Kvam 3 Nordstrand Natur og Ungdom
Juni Sæther Skarpaas 1 Oslo Natur og Ungdom
Jørgen A. Røinestad 1 Arendal Natur og Ungdom
Jørgen F. Malones 2 Gjøvik Natur og Ungdom
Jørgen Næss Karlsen 1 Nesodden Natur og Ungdom
Kaisa Havem 2 Katta Natur og Ungdom
Kaja Helene Ronæs 2 Moss og omegn Natur og Ungdom
Kamilla Elene Samuelsen 2 Alta Natur og Ungdom
Karen Tora Hjelmervik Nerbø 11 Natur og Ungdom sentralt
Kari Stamnes 11 (+ 1 NU-venn) = 14 Bergen Natur og Ungdom
Karianne Opgård Andersen 8 Natur og Ungdom sentralt
Karin Gjørv Røraas 2 Oslo Natur og Ungdom
Karl Bakke Nordlie 47 Oslo Natur og Ungdom
Katja Banki 1 Trondheim Natur og Ungdom
Katja Jorinde Sandvik 9 (+ 1 NU-venn) = 12 Trondheim Natur og Ungdom
Kine Bjørnbakk Heines 1 Tromsø Natur og Ungdom
Kristina Eriksen Isham 1 Molde og omegn Natur og Ungdom
Kristina Moe-Karlsen 3 Bergen Natur og Ungdom
Kristine Sørheim 3 Ringsaker Natur og Ungdom
Lasse Eriksen Bjørn 1 Tromsø Natur og Ungdom
Lasse Trones 5 Bergen Natur og Ungdom
Linda Christine Bøhn 1 Jessheim og Omegn Natur og Ungdom
Linn-Marie Ekelund 1 Oslo Øst Natur og Ungdom
Liv Breivik 1 Asker og Bærum Natur og Ungdom
Liv Marta Gonzalez Mikkelsen 19 Stavanger og Omegn Natur og Ungdom
Live Netland Jakobsen 2 Bergen Natur og Ungdom
Louise Amdam 1 Bergen Natur og Ungdom
Lynneth Bjørnli 2 Eidsberg Natur og Ungdom
Magnus Storvoll Strømseth 4 Natur og Ungdom sentralt
Maia Aslaksen 1 NU-venn = 3  
Maiken Bergheim 1 Tromsø Natur og Ungdom
Maiken Rygg 5 Elverum Natur og Ungdom
Maja Styve 1 Oslo Øst Natur og Ungdom
Malin Holter 2 Gjøvik Natur og Ungdom
Maren Rønning Fjærli 4 Oslo Natur og Ungdom
Margrete Katanasho 13 Trondheim Natur og Ungdom
Margrete Seiersnes 1 Risør og omegn Natur og Ungdom
Maria Clara Strand Doupovec 13 Oslo Øst Natur og Ungdom
Maria Egilsdatter Sleire 12 Bergen Natur og Ungdom
Maria Gundersen 9 Moss og omegn Natur og Ungdom
Maria Karlsen 5 Tromsø Natur og Ungdom
Maria Mmathabo Larsen Masemola 1 Oslo Øst Natur og Ungdom
Maria Moen Mahlum 8 Levanger Natur og Ungdom
Marie Liene Guttormsen 1 Arendal Natur og Ungdom
Marie-Elena Rui 5 Moss og omegn Natur og Ungdom
Markus Valås Hagen 1 Trondheim Natur og Ungdom
Marlene Bredesen Ørbæk 2 Hamar og Omegn Natur og Ungdom
Marte Fosstveit Svendsen| 2 NU-venner = 6 Natur og Ungdom sentralt
Marlon Gjems Rudi 13 Oslo Øst Natur og Ungdom
Marte Guldal Bramness 14 Oslo Natur og Ungdom
Marte Kåstad Høiskar 2 Lørenskog Natur og Ungdom
Martha Wilhelmine Revheim 6 (+ 1 NU-venn) = 9 Natur og Ungdom sentralt
Mathias Løvvik 1 Bergen Natur og Ungdom
Mathias Røst Jensen 2 Sandefjord Natur og Ungdom
Mathilde Berg Johnsen 1 Alta Natur og Ungdom
Mathilde Juve-Andresen 5 Grimstad Natur og Ungdom
Mathilde Wigre 5 Moss og omegn Natur og Ungdom
Matias Stendal Karlsen 6 Trondheim Natur og Ungdom
Mehdi Belhaj 25 Oslo Natur og Ungdom
Mia Nerdal 1 NU-venn = 3  
Mina Hannisdal 1 Oslo Natur og Ungdom
Mina Helena Haver 1 Katta Natur og Ungdom
Mina Røed 2 Natur og Ungdom sentralt
Mina Strand Fjeldheim 7 Kristiansand og omegn Natur og Ungdom
Mina Vinje 9 Moss og omegn Natur og Ungdom
Morgan Alangeh 1 Porsgrunn Natur og Ungdom
Nasjida Noorestany 4 Oslo Natur og Ungdom
Natalia Feliciana Baro Tyse 51 Stavanger og Omegn Natur og Ungdom
Natalie Akwelwy Ama Ekroll 17 Natur og Ungdom sentralt
Nenita Solheim Larsen 2 Arendal Natur og Ungdom
Nikolai Bjørn Akselvoll 2 Oslo Natur og Ungdom
Nikoline Marie Vågen Willadssen 2 Moss og omegn Natur og Ungdom
Nina Weidemann 1
Oda Agdal 4 Bergen Natur og Ungdom
Oda Eline Rørstad Torbjørnsen 1
Oda Roald Brun 2 Oslo Øst Natur og Ungdom
Olav Nicolay Larsson Aga 2 Natur og Ungdom sentralt
Ole Midthun 1 Elverum Natur og Ungdom
Paulina Dubkov 1 Trondheim Natur og Ungdom
Peter Helland-Hansen 1
Quynh Jennyfer Lam 15 Haugaland Natur og Ungdom
Ragnhild Schwensen 3 Tromsø Natur og Ungdom
Ragnhild Sunde Stokke 2 Volda/Ørsta Natur og Ungdom
Rebecca Johnsen 10 Ås Natur og Ungdom
Rebecca Vederhus 1 Kristiansand og omegn Natur og Ungdom
Regine Løche 3 Drammen og omegn Natur og Ungdom
Renate Leth-Olsen 1 Oslo Natur og Ungdom
Rikke Marie Skaflestad 2 Bergen Natur og Ungdom
Sander Segbø Løvaas 10 Hamar og Omegn Natur og Ungdom
Sara Andersen Vågenes 4 Natur og Ungdom sentralt
Sara Elise Halvari Kjølås 3 Tana Natur og Ungdom
Sebastian E. Røkholt 5 Skedsmo Natur og Ungdom
Selma Kjellemo 2 Katta Natur og Ungdom
Signe Hjellestad Jørgensen 2 Alstahaug Natur og Ungdom
Sigrid Elise Swensen Høeg 4 Natur og Ungdom sentralt
Sigrid Ryeng Alnes 1
Sigrid Vigdisdatter Berg 8 (+ 1 NU-venn) = 11 Natur og Ungdom sentralt
Sigrun Thorne 1 Moss Natur og Ungdom
Sigrunn Thorkildsen 7 Horten Natur og Ungdom
Sigurd Sollid Omsted 26 Hamar og Omegn Natur og Ungdom
Silje Klundelien Storfossen 5 Kristiansand og omegn Natur og Ungdom
Silje Strøm 2 Notodden Natur og Ungdom
Simen Sandvik 4 Bergen Natur og Ungdom
Sina Øversveen 2 Elverum Natur og Ungdom
Sindre Kristiansen 2 Moss og omegn Natur og Ungdom
Siv-Marie McDougall 29 Trondheim Natur og Ungdom
Sjur Bergmann 1 Asker og Bærum Natur og Ungdom
Sofie Haugan Shrivastava 1 Oslo Øst Natur og Ungdom
Sol Marie Ronæs 8 Moss og omegn Natur og Ungdom
Solveig Marie Karlsen 4 Harstad Natur og Ungdom
Stella Scofano 4 Bergen Natur og Ungdom
Stine Christin Eriksen 1 Oslo Øst Natur og Ungdom
Stine Gudmundsen Bergo 2 Nesodden Natur og Ungdom
Synne Bjørnsen 5 Sandnes Natur og Ungdom
Synnøve Berg Meisingset 6 Molde og omegn Natur og Ungdom
Synnøve Bjertnes 23 Hamar og Omegn Natur og Ungdom
Synnøve Holmebukt 6 Tromsø Natur og Ungdom
Tale H. Ellingvåg 2 Natur og Ungdom sentralt
Tale Noer 1 Kongsvinger Natur og Ungdom
Tara Lovise Linde Griegel 1 Trondheim Natur og Ungdom
Thea Kristine Thaulow Børsum 7 Oslo Natur og Ungdom
Therese H. Woie 4 Tromsø Natur og Ungdom
Therese Idström 1 Balsfjord Natur og Ungdom
Thor Gustav With Due 12 Molde og omegn Natur og Ungdom
Thyra Feet Giæver 1 Oslo Natur og Ungdom
Timo Janne Kanehl 1 Kongsvinger Natur og Ungdom
Tina Andersen Vågenes 7 Natur og Ungdom sentralt
Tina Kristensen 5 Alta Natur og Ungdom
Tiril Celine Leggett 1 Kristiansand og omegn Natur og Ungdom
Tiril Eid Barland 2 Asker og Bærum Natur og Ungdom
Tonje Lavik Hansen 1 Bergen Natur og Ungdom
Tonje Sofie Eriksson 27 Moss og omegn Natur og Ungdom
Tora Welde Kjølås 1 Trondheim Natur og Ungdom
Torgeir Vestre 10 Natur og Ungdom sentralt
Torkel Salvesen Lie 10 Bergen Natur og Ungdom
Trond Erik Møller 1 Haugaland Natur og Ungdom
Trym Ottosen 8 Kongsberg og omegn Natur og Ungdom
Tuva Hjelle 2 Stavanger og Omegn Natur og Ungdom
Ulrik O Ruschke 8 Ski og omegn Natur og Ungdom
Vera Lunde Haugsdal 16
Veronica Killi 1 Asker og Bærum Natur og Ungdom
Vetle Eiterjord 14 Stavanger og Omegn Natur og Ungdom
Vilde Aurora Halle Tvedten 1 Tønsberg og omegn Natur og Ungdom
Vilde Gimming 2 Oslo Natur og Ungdom
Vilde Vesterkjær 1 Oslo Natur og Ungdom
Vivik Holmbukt 1 Tromsø Natur og Ungdom
Winnie Gia Han Ma 1
Ylva Linné Kausrud 2 Groruddalen Natur og Ungdom
Yrjan Skjellum Ansteinsson 1 Asker og Bærum Natur og Ungdom
Ørjan Aall 1 Leikanger Natur og Ungdom
Øystein K Kvalø 2 Bodø Natur og Ungdom
Øystein Skaaret Melby 2 Hamar og Omegn Natur og Ungdom
Øyunn Hasvik 1 Notodden Natur og Ungdom
Øyvind Nesdal Birkeland 12 Ålesund og omegn Natur og Ungdom
Åshild Bygdås Høgset 1 Vestnes Natur og Ungdom
Åslaug Ruud Bjertnes 1 Hamar og Omegn Natur og Ungdom
Åsta Marie Berg Sander 1 Hamar og Omegn Natur og Ungdom