Vervetoppen mai 2015

03.06.2015 av Even Olai Østvik Mjaaland

Nå nærmer det seg sommeferie! Les om hvordan vi ligger an med vervemålet fram mot sommerleir

Nå er det juni og eksamener begynner å ta slutt, det er sol og fint vær de fleste steder og sommerferien nærmer seg med stormskritt! Og det betyr kun én ting: det er tid for sommerverving!

Sommeren er den perfekte tiden å verve nye medlemmer, enten det er på stranda, på en sommerleir, på sommerjobben eller på festival, og vi håper at du har lyst til å verve i sommer også!

Status på vervingen

Natur og Ungdom har et mål om å verve 1050 nye medlemmer innen sommerleir, men for å nå det målet trenger vi å verve380 nye medlemmer til! Men jeg er sikker på at vi skal klare det! Hvis vi klarte å verve 400 nye medlemmer på bare én uke i verveuka, så skal vi klare å verve litt over 150 nye medlemmer til sammen hver måned nå før sommerleir! 150 er også det vi har satt oss som mål å verve hver måned, så dette skal vi klare!

Det er mange fylker som forstatt ikke har vervet opp til 50% av hele målet sitt. Alle fylkene som klarer å nå 50% av målet sitt innen sommerleir får en overraskelsespremie på sommerleiren! Gratulerer til Nordland, Akershus og Hordaland som har nådd 50% av målet sitt allerede to måneder før sommerleir! Dere er allerede sikret en premie for dem som kommer på sommerleir!

Har ikke du meldt deg på sommerleir ennå? Gjør det her:nu.no/sommerleir

Vi gleder oss til å få inn MASSE vervinger i sommer!

 

Fylkesoversikt:

Fylke Antall Mål Prosent
Nordland 26 50 52%
Akershus 51 101 51%
Hordaland 90 180 50%
Møre og Romsdal 27 80 34%
Vestfold 16 50 32%
Østfold 35 130 27%
Troms 26 100 26%
Finnmark 15 60 25%
Telemark 13 55 23%
Buskerud 11 60 18%
Oslo 62 350 18%
Hedmark 32 180 17%
Vest-Agder 8 45 17%
Sogn og Fjordane 8 50 14%
Rogaland 19 131 14%
Aust-Agder 9 100 9%
Sør-Trøndelag 14 151 9%
Nord-Trøndelag 4 50 8%
Oppland 30

 

Topp 3 superververe i mai:

Plass Navn Vervinger Lokallag
1 Anna Christina Thorsheim 5 Asker Natur og Ungdom
2 Elise Gustavsen

Cathrine Sophi Hoff

4 Larvik Natur og Ungdom

Halden Natur og Ungdom

3 Mehdi Belhaj

Emilia Steenstrup

Rikke Eriksen

Mette Mollerup Høy

3 Oslo Vest Natur og Ungdom

Oslo Nord Natur og Ungdom

Horten Natur og Ungdom

Asker og Bærum Natur og Ungdom

 

Sjekk hvor mange du har vervet her:

Navn Vervinger Lokallag
Adrian Ugland 2 Arendal Natur og Ungdom
Agathe B. Waage 1 Bergen Natur og Ungdom
Alette Hus Kråkenes 1 Sogndal Studentlag NU
Alexander B. Rambech 1 Trondheim Natur og Ungdom
Amalie Rossland Christiansen 5
Amalie Strømme Falck 3 Nordstrand Natur og Ungdom
Ane Margrethe Ugelvik 5 Natur og Ungdom sentralt
Anine Guldhaug 3 Oslo Øst Natur og Ungdom
Anna Birkeland Olerud 10 Natur og Ungdom sentralt
Anna Christina Thorsheim 7 Asker Natur og Ungdom
Anna Synnøve Some Jenssen 1 Moss og omegn Natur og Ungdom
Anne Tove Græsdal Våge 2 Haugaland Natur og Ungdom
Anni Roth Hjermann 7 Natur og Ungdom sentralt
Arnstein Vestre 3 Natur og Ungdom sentralt
Asgeir Alvestad Skogseth 2 Oslo Sør Natur og Ungdom
Aslak Johnsen Espelund 6 Trondheim Natur og Ungdom
Astrid Rose Hegnar 1 Frogner Natur og Ungdom
Aurora Eide 1 Sandane Natur og Ungdom
Aurora Helene Vannebo 1 Dummy lok Akershus
Axel Leegaard 2 Nedre Romerike Natur og Ungdom
Bendik Hugstmyr Woie 1 Tromsø Natur og Ungdom
Bernt Jonas Fløde 2 Horten Natur og Ungdom
Camilla Elde Nordahl-Hansen 1 Kristiansand og omegn Natur og Ungdom
Cathrine Sophi Hoff 4 Halden Natur og Ungdom
Christina Wong 7 Natur og Ungdom sentralt
Delina Nydal Johansen 3 Ringsaker Natur og Ungdom
Einar Helland Berger 4 Nedre Romerike Natur og Ungdom
Eira Ingersdatter Reithaug 1
Eirin Alvilde Nordeide 2 Førde Natur og Ungdom
Eirin Ronæs 1 Moss og omegn Natur og Ungdom
Eivind Aalen Øi 4 Katten Natur og Ungdom
Eivind Wittemann 1
Elin Anhari 3 Oslo Nord Natur og Ungdom
Elise Gustavsen 4 Larvik Natur og Ungdom
Ella Breivik Høigård 1 Stavanger og Omegn Natur og Ungdom
Ella Trosten 1 Tana Natur og Ungdom
Emilia Steenstrup 3 Oslo Nord Natur og Ungdom
Emma Norheim Ridderseth 17 Sortland Natur og Ungdom
Emma Pernille Sørstrøm 3 Vågan Natur og Ungdom
Emma Thorsen Skau 3 Harstad Natur og Ungdom
Erle Bårdsdatter Sæther 5 Natur og Ungdom sentralt
Esten Løvaas 5 Hamar og Omegn Natur og Ungdom
Eva-Maria Niedermeier 1
Fredrik Alexander Matre 1 Stavanger og Omegn Natur og Ungdom
Frida Marie Pedersen 2 Nes Natur og Ungdom
Frida Nodeland Indregard 4 Asker og Bærum Natur og Ungdom
Frida Sol Meland Svendsen 3 Stavanger og Omegn Natur og Ungdom
Gaut Åge M. Bjønnum 3 Arendal Natur og Ungdom
Gaute Eiterjord 1 Natur og Ungdom sentralt
Gina Arnesen Eckhoff 5 Katta Natur og Ungdom
Gina Gylver 5 Oslo Øst Natur og Ungdom
Gina Rønning Sørbye 1 Askim Natur og Ungdom
Gjertrud Øvretveit 1 Gaular Natur og Ungdom
Gøran Brende 1 Haugaland Natur og Ungdom
Halvard Haga Raavand 5 Natur og Ungdom sentralt
Hanna Marie Hatlen 9 Alta Natur og Ungdom
Hanna Strand Karlsen 1 Bergen Natur og Ungdom
Helga Ottesen 1 Grenland Natur og Ungdom
Ida Elisabeth Aarvaag 2 Katta Natur og Ungdom
Ida Johanne Ringdal Johnsen 4 Oslo Nord Natur og Ungdom
Ida Karin Johansen 1 Haugaland Natur og Ungdom
Ida Lovise Skylstad 3 Natur og Ungdom sentralt
Ida Marie Abrahamsen 4 Sandefjord Natur og Ungdom
Inga Steen 1 Natur og Ungdom sentralt
Ingar M. Kristiansen 5 Tromsø Natur og Ungdom
Ingeborg Marie Bjørlo 4 Oslo Nord Natur og Ungdom
Ingeborg Nævdal Gundersen 2 Bergen Natur og Ungdom
Ingrid Eline Morsund Skjoldvær 2 Natur og Ungdom sentralt
Ingrid Hofsli Ulstrup 3 Oslo Nord Natur og Ungdom
Ingrid Marie Thorgersen Røine 14 Moss og omegn Natur og Ungdom
Ingrid Udd Sundvor 10 Bergen Natur og Ungdom
Ingunn Augdal Fløvig 4 Trondheim Natur og Ungdom
Ingvild Brekke 1 Groruddalen Natur og Ungdom
Ingvild Reed 2 Sandane Natur og Ungdom
Isaac Smith 3
Jarle Steinberg 14 Steinern Natur og Ungdom
Jim André Gjerde 4 Ålesund og omegn Natur og Ungdom
Jonas Kristian Kanehl 5 Kongsvinger Natur og Ungdom
Jonas Skjemstad Rønning 4 Steinkjer Natur og Ungdom
Jonatan Ree Nolet 6 Halden Natur og Ungdom
Josefine Paulsen 14 Jessheim og Omegn Natur og Ungdom
Josefine Sommer 8 Kongsberg og omegn Natur og Ungdom
Julian August Holden Stoutland 3 Bergen Natur og Ungdom
Julie Næss Karlsen 7 Natur og Ungdom sentralt
Julie White Gjerde 2 Oslo Vest Natur og Ungdom
Kari Stamnes 4 Bergen Natur og Ungdom
Karianne Opgård Andersen 5 Natur og Ungdom sentralt
Karin Gjørv Røraas 1 Oslo Nord Natur og Ungdom
Karl Bakke Nordlie 2 Oslo Vest Natur og Ungdom
Karla Ausland-Bjerkly 2 Grenland Natur og Ungdom
Katja Jorinde Sandvik 1 Trondheim Natur og Ungdom
Kimia Abtahi 6 Bergen Natur og Ungdom
Kjetil Sandvin Groven 1 Kongsberg og omegn Natur og Ungdom
Kristine Skaugvoll 3 Asker og Bærum Natur og Ungdom
Kristine Sørheim 2 Hamar og Omegn Natur og Ungdom
Lasse Eriksen Bjørn 3 Tromsø Natur og Ungdom
Léa Fabri 2 Smøla Natur og Ungdom
Lene Kristin Eriksen 1 Bergen Natur og Ungdom
Linnea Lillefjære 2 Nome og Sauherad Natur og Ungdom
Lisa Schiøth Wang 1 Lørenskog Natur og Ungdom
Lise Lotte Flesland 1 Bergen Natur og Ungdom
Liv Marta Gonzalez Mikkelsen 2 Stavanger og Omegn Natur og Ungdom
Magnus Storvoll Strømseth 6 Natur og Ungdom sentralt
Malene Møller 4 Grenland Natur og Ungdom
Malin Cecilie Olsen 1 Harstad Natur og Ungdom
Maren Oldeide Eriksen 5 Bergen Natur og Ungdom
Maren Vedvik Dammen 1
Maria Egilsdatter Sleire 5 Bergen Natur og Ungdom
Maria Karlsen 5 Tromsø Natur og Ungdom
Marius Hansen Høgås 2 Oslo Øst Natur og Ungdom
Marte Guldal Bramness 3 Oslo Nord Natur og Ungdom
Marte Olsen 1 Andøy Natur og Ungdom
Martha Wilhelmine Revheim 5 Natur og Ungdom sentralt
Marthe Søvdsnes 1 Bergen Natur og Ungdom
Martine Gottberg Stenbock 2 Halden Natur og Ungdom
Martine Vonen Kvaal 1 Førde Natur og Ungdom
Mathias Løvvik 1 Bergen Natur og Ungdom
Mathias Røst Jensen 2 Sandefjord Natur og Ungdom
Mathilde Angeltveit 2 Bergen Natur og Ungdom
Mathilde Juve-Andresen 1 Kristiansand Studentlag
Matias Stendal Karlsen 2 Trondheim Natur og Ungdom
Matilde Angeltveit 4 Tønsberg og omegn Natur og Ungdom
Mehdi Belhaj 3 Oslo Vest Natur og Ungdom
Mette Mollerup Høy 3 Asker og Bærum Natur og Ungdom
Mina Strand Fjeldheim 4 Kristiansand og omegn Natur og Ungdom
Mina Vinje 2 Moss og omegn Natur og Ungdom
Najma Ahmed 5
Nasjida Noorestany 1 Oslo Natur og Ungdom
Natalia Feliciana Baro Tyse 2 Stavanger og Omegn Natur og Ungdom
Natalie Akwelwy Ama Ekroll 1 Natur og Ungdom sentralt
Oddbjørg Merete Høwe 2 Sortland Natur og Ungdom
Oline Rio 4 Bergen Natur og Ungdom
Pia Vagle 3 Lillesand og omegn Natur og Ungdom
Ragnhild Schwensen 4 Tromsø Natur og Ungdom
Regine Løche 1 Drammen og omegn Natur og Ungdom
Runa Gidske 1
Sander Elias Nordeng 3 Hamar og Omegn Natur og Ungdom
Sara Andersen Vågenes 10 Natur og Ungdom sentralt
Sara Elise Halvari Kjølås 4 Tana Natur og Ungdom
Sara Shillington 5 Oslo Øst Natur og Ungdom
Sebastian E. Røkholt 2 Skedsmo Natur og Ungdom
Sigrid Elise Swensen Høeg 10 Natur og Ungdom sentralt
Sigrid Fosby 2 Halden Natur og Ungdom
Sigrid Vigdisdatter Berg 1 Oslo Øst Natur og Ungdom
Sigrun Kristoffersen 1 Molde Natur og Ungdom
Sirwan Decap 1
Sofie Lande 1 Bergen Natur og Ungdom
Sol Marie Ronæs 1 Moss og omegn Natur og Ungdom
Syvert Tuntland Kråkenes 1 Natur og Ungdom sentralt
Tale H. Ellingvåg 1 Natur og Ungdom sentralt
Thea Tokstad 1 Lørenskog Natur og Ungdom
Therese H. Woie 4 Tromsø Natur og Ungdom
Thor Gustav With Due 19 Molde og omegn Natur og Ungdom
Tina Andersen Vågenes 5 Natur og Ungdom sentralt
Tina Kristensen 1 Alta Natur og Ungdom
Tina McDougall 3 Andøy Natur og Ungdom
Tobias Bjerke 1 Askim Natur og Ungdom
Torgeir Vestre 13 Natur og Ungdom sentralt
Torkel Salvesen Lie 32 Fana Natur og Ungdom
Trym Ottosen 1 Kongsberg og omegn Natur og Ungdom
Tuda Oussous 1 Oslo Sør Natur og Ungdom
Veronica Killi 1 Asker og Bærum Natur og Ungdom
Vetle Eiterjord 1 Stavanger og Omegn Natur og Ungdom
Vivian Mjelve 1 Molde og omegn Natur og Ungdom
Yrja Skjærum 1
Øyunn Hasvik 2 Skien Natur og Ungdom
Åsa Line Braut Bache 5 Stavanger og Omegn Natur og Ungdom