Vervetoppen august 2017

13.09.2017 av Arnfinn Storsveen

Endelig er vervetoppen for august her! Vi har vervet masse siden sommerleir - men har fortsatt langt igjen for å nå 8000 medlemmer. Sjekk hvor langt unna ditt fylke er sitt mål!

Superverver Frida fra Nord-Trøndelag troner fortsatt øverst på vervetoppen, men har siden sist DOBLET antallet vervinger fra 15 til 30! Bak henne har Markus Refsdal fra Steineren seilet opp på en god andreplass med 24 vervinger. Tredjeplassen går til Mads Hafstad Storebø fra Bergen med 18 vervinger. Det er altså hard konkurranse om de to interrailbillettene, men alle tre ligger an til å kunne hente ganske så fete vervepremier på landsmøtet.

På fylkestoppen har Hordaland seilet til topps, men Nord-Trøndelag ligger ikke særlig langt bak, så det er ingen grunn til å ligge på latsiden.

Vi har en ny superstjerne blant NU-vennververne – Aksel Gøytil Bødtker fra Nesodden har verva 6 NU-venner og kan dermed cashe inn 18 vervepoeng! Kajsa Haabet Kleivane fra Hamarøy ligger hakk i hel med 5 NU-venner.

Mangler du verveblokker, eller ønsker annet materiell? Send mail til infosek@nu.no.
Har du vervinger du har glemt å sende inn? Send i posten, eller registrer på nu.no/medlem/

Topp 9 ververe:

Navn Vervinger Lokallag
Frida Myklebust Amdahl 30 Nord-Trøndelag Natur og Ungdom
Markus Refsdal 24 Steinern Natur og Ungdom
Mads Hafstad Storebø 18 Bergen Natur og Ungdom
Ingeborg Nævdal Gundersen 15 Amalie Skram Natur og Ungdom
Elina Panea Berg 14 Oslo sentrum Natur og Ungdom
Nora Sofie Aasen Sletaune 12 Brønnøysund Natur og Ungdom
Marte Guldal Bramness 11 Oslo Nord Natur og Ungdom
Yme Korshavn 10 Horten Natur og Ungdom
Gina Gylver 10 Oslo sentrum Natur og Ungdom

Fylkestoppen:

Fylke Vervinger Mål Måloppnåelse
Hordaland 69 101 68,32 %
Nord-Trøndelag 50 84 59,52 %
Oslo 127 280 45,36 %
Oppland 12 30 40,00 %
Vestfold 24 60 40,00 %
Finnmark 13 35 37,14 %
Møre og Romsdal 17 60 28,33 %
Hedmark 28 100 28,00 %
Nordland 19 70 27,14 %
Rogaland 26 130 20,00 %
Akershus 17 103 16,50 %
Østfold 7 70 10,00 %
Troms 9 94 9,57 %
Buskerud 4 44 9,09 %
Aust-Agder 4 45 8,89 %
Sogn og Fjordane 2 30 6,67 %
Telemark 10
Vest-Agder 1
Sør-Trøndelag 10

Alle ververe i alfabetisk rekkefølge:

Navn Vervinger NU.venner Lokallag
Ada Kalkvik 1 Trondheim Natur og Ungdom
Aile Krogh Jakobsen 1 Sør-Varanger Natur og Ungdom
Aksel Gøytil Bødtker 6 Nesodden Natur og Ungdom
Alberte Tennøe Bekkhus 1 Moss og omegn Natur og Ungdom
Alexander B. Rambech 5 Trondheim Natur og Ungdom
Amalie Rossland Christiansen 4 Naturvernstudentene ved NMBU
Amanda Iversen Orlich 2 Sund Natur og Ungdom
Amelia Gòmez Snerte 4 Hemsedal Natur og Ungdom
Anders Guldal Bramness 1 Foss Natur og Ungdom
Andreas Randøy 4 Natur og Ungdom sentralt
Anna Aurora Haukefær 1 Amalie Skram Natur og Ungdom
Anna Birkeland Olerud 7 Natur og Ungdom sentralt
Anna Kristine Church Linløkken 1 Oslo Sør Natur og Ungdom
Anna Maria Huschka 1 Moss og omegn Natur og Ungdom
Anna Øverbye 1 Katta Natur og Ungdom
Anna-Lea Ortmann 1 Naturvernstudentene ved NMBU
Arnfinn Storsveen 1
Aslak Johnsen Espelund 1 Trondheim Natur og Ungdom
Astrid Enya Weidemann 1 Trondheim Natur og Ungdom
Aurora Beatrice Baker Wilde 3 2 Moss og omegn Natur og Ungdom
Aurora Ullebø Hjartøy 1 Langhaugen Natur og Ungdom
Ayoub Bouzakraft 1 Oslo Øst Natur og Ungdom
Bendik Hugstmyr Woie 4 Natur og Ungdom sentralt
Bjørn Rønning Fjærli 4 Oslo Vest Natur og Ungdom
Celine Karikoski Kristensen 1 Sør-Varanger Natur og Ungdom
Chloe Ulleberg 1 Kragerø Natur og Ungdom
Einar Runde Saxegaard 2 Ås Natur og Ungdom
Eira Haugbro 1 Østfold Natur og Ungdom
Elin Olsen Rødset 1 Moss og omegn Natur og Ungdom
Elina Panea Berg 14 Oslo sentrum Natur og Ungdom
Ella Aandal 1 Oslo sentrum Natur og Ungdom
Ella Marie Hætta Isaksen 4 Natur og Ungdom sentralt
Emilia Steenstrup 1 Oslo Nord Natur og Ungdom
Emilie Røvreit Flø 1 Oslo sentrum Natur og Ungdom
Emma Engevold 1 Nedre Romerike Natur og Ungdom
Emma Pernille Sørstrøm 2 Vågan Natur og Ungdom
Erle Stokke Hansteen 1 Oslo Nord Natur og Ungdom
Erlend Hovdhaugen 2 Oslo sentrum Natur og Ungdom
Eskil Bruntvedt 1 Steinkjer Natur og Ungdom
Esten Segbø Løvaas 1 Hamar og Omegn Natur og Ungdom
Even Haug 1 Rjukan Natur og Ungdom
Even Olai Østvik Mjaaland 2 Trondheim Natur og Ungdom
Frida Myklebust Amdahl 30 2 Nord-Trøndelag Natur og Ungdom
Gaute Eiterjord 9 Natur og Ungdom sentralt
Gina Gylver 10 Oslo sentrum Natur og Ungdom
Gulla Louise Serville Torvund 1 Foss Natur og Ungdom
Haldis Tjeldeflaat Helle 14 1 Natur og Ungdom sentralt
Hanna Marie Hatlen 2 Alta Natur og Ungdom
Hanna Marie Norum Rotvold 1 Inderøy Natur og Ungdom
Hannah Eikeset 1 Haugaland Natur og Ungdom
Hannah Skjeggestad Berner 6 Oslo Vest Natur og Ungdom
Hanne Cecilie Svenning 4 Steinkjer Natur og Ungdom
Hanne Elgarøy Ringen 4 Stjørdal Natur og Ungdom
Hans Dahle Kvadsheim 2 Stavanger og Omegn Natur og Ungdom
Hedda Hellum Jamtli 1 Nedre Romerike Natur og Ungdom
Hedda Janette Kavring Hoffstad Gjone 4 Aust-Agder Natur og Ungdom
Hedmark Natur og Ungdom 2 Hedmark Natur og Ungdom
Helene Lode 1 Bergen Natur og Ungdom
Henrik Øberg Myhre 1 Oppegård Natur og Ungdom
Hilde Gottschal 2 Porsgrunn Natur og Ungdom
Hilde Gylland 1 Steinkjer Natur og Ungdom
Hilja Løvvik 2 Oslo Nord Natur og Ungdom
Iben Steinsvåg Dalen 1 Oslo Vest Natur og Ungdom
Ida Lovise Skylstad 2 1 Natur og Ungdom sentralt
Ida Martine H. Bryde 4 Lillehammer Natur og Ungdom
Ingebjørg Marie Thorkildsen 2 2 Horten Natur og Ungdom
Ingeborg Nævdal Gundersen 15 Amalie Skram Natur og Ungdom
Ingeborg Rønning 3
Ingrid Eline Morsund Skjoldvær 7 3 Natur og Ungdom sentralt
Ingvild Brekke 1 Oslo Øst Natur og Ungdom
Irja Brox Karlstrøm 1 Tromsø Natur og Ungdom
Isak Mykkelbost Mathiesen 4 Stokke Natur og Ungdom
Isak Wulff Gaasland 1 Bergen Natur og Ungdom
Jan-Olav Danielsen 1 Haugaland Natur og Ungdom
Jasmin Alimari 2 Stavanger og Omegn Natur og Ungdom
Jenny Sæbø 2 Oslo sentrum Natur og Ungdom
Johanne Brynhildsen Sørheim 1 Oslo Studentlag av Natur og Ungdom
Johanne Frost Klepp 1 Katta Natur og Ungdom
Johanne Ulriksen Skogseth 1 Stjørdal Natur og Ungdom
Jonas Skjemstad Rønning 3 Steinkjer Natur og Ungdom
Josefine Nordaune Garnes 1 Nord-Trøndelag Natur og Ungdom
Julie Christina Rødje 2 Natur og Ungdom sentralt
Kaia Emilie Lehmann 2 Bergen Natur og Ungdom
Kaisa Ervik Øverland 1 Asker og Bærum Natur og Ungdom
Kajsa Haabet Kleivane 1 5 Hamarøy Natur og Ungdom
Kamilla Elene Samuelsen 6 Alta Natur og Ungdom
Kari Beate Kure 1 Sogn og Fjordane Natur og Ungdom
Karianne Opgård Andersen 2 Oslo Studentlag av Natur og Ungdom
Karoline Kvalø Engelund 1 Oslo Nord Natur og Ungdom
Kaspar Mattias Henschien Coates 2 Amalie Skram Natur og Ungdom
Kathrine Mari Pedersen Blakstad 1 Harstad Natur og Ungdom
Katrine Rennemo 1 Nord-Trøndelag Natur og Ungdom
Klara Øverbye 1 Oslo Nord Natur og Ungdom
Kristina Moe-Karlsen 2 Natur og Ungdom sentralt
Lara Grønbugt 1 Oslo sentrum Natur og Ungdom
Lars Magnus Hansen 5 Natur og Ungdom sentralt
Lasse Eriksen Bjørn 7 Natur og Ungdom sentralt
Lea Alstad 1 Trondheim Natur og Ungdom
Lea Justine Nesheim 3 Oslo sentrum Natur og Ungdom
Line Marie Sektnan 4 Lillehammer Natur og Ungdom
Lone Jensen Høyvik 1 1 Kristiansund og omegn Natur og Ungdom
Lucas Sverke Polonio Lyngstad 5 Kristiansund og omegn Natur og Ungdom
Madicken Bildsten 1 Asker og Bærum Natur og Ungdom
Mads Hafstad Storebø 18 Bergen Natur og Ungdom
Magdalene Henriette Thuv 1 Hamarøy Natur og Ungdom
Magnus Alex Thor 1 Trondheim Natur og Ungdom
Magnus Storvoll Strømseth 8 1 Natur og Ungdom sentralt
Maja Johanna Serreli 1 Hamar og Omegn Natur og Ungdom
Maja Moland 1 Oslo sentrum Natur og Ungdom
Maja Sandvik Lockert 2 Tromsø Natur og Ungdom
Margrete Seiersnes 2 Oslo Nord Natur og Ungdom
Margrete Sofie Netland 1 Rogaland Natur og Ungdom
Maria Clara Strand Doupovec 1 Oslo Studentlag av Natur og Ungdom
Maria Lorense Rogde 2 Fana Natur og Ungdom
Marie Veigaard 1 Asker og Bærum Natur og Ungdom
Markus Refsdal 24 Steinern Natur og Ungdom
Marte Guldal Bramness 11 Oslo Nord Natur og Ungdom
Marte Rømoen 1 1 Natur og Ungdom sentralt
Martine Jacobsen Milett 1 Kragerø Natur og Ungdom
Martine Sofie Myrvang 4 Tromsø Natur og Ungdom
Mathilde Andersson 1 Alta Natur og Ungdom
Mathilde Brunvoll 4 Eigersund Natur og Ungdom
Milla Osland 2 Horten Natur og Ungdom
Morten Hansen 1 Oppegård Natur og Ungdom
Myril Haabet Kleivane 2 2 Bodø Natur og Ungdom
Natalia Feliciana Baró Tyse 7 2 Stavanger og Omegn Natur og Ungdom
Natalie Akweley Ama Ekroll 9 1 Oslo Studentlag av Natur og Ungdom
Nils Nerhus Rørstad 1 Oslo sentrum Natur og Ungdom
Nora Finsveen 4 Horten Natur og Ungdom
Nora Hua Ly Kok 5 Natur og Ungdom sentralt
Nora Louise Aslaug Grendstad 1 Bergen Natur og Ungdom
Nora Marie Mjølhus 1 Stavanger og Omegn Natur og Ungdom
Nora Sofie Aasen Sletaune 12 Brønnøysund Natur og Ungdom
Nora Waagbø 1 Molde og omegn Natur og Ungdom
Oda Eikås 2 Bergen Natur og Ungdom
Oda Feen Noreng 3 Oslo Nord Natur og Ungdom
Oda Stapnes Nordnes 1 Eigersund Natur og Ungdom
Oliver Amundsen 1 Molde og omegn Natur og Ungdom
Otelie Auflem Tenden 1 Sogn og Fjordane Natur og Ungdom
Othilie K. Opheim 7 Katta Natur og Ungdom
Perla Kamilla Eyvarsdottir 2 Haugaland Natur og Ungdom
Ravn Norment-Åsdam 1 Oslo sentrum Natur og Ungdom
Rikke Emilie Larsen 1 Harstad Natur og Ungdom
Rikke Mangor-Jensen 1 Kristiansand og omegn Natur og Ungdom
Ronja Michelsen 2 Bergen Natur og Ungdom
Rosana Fayazzadh 1 Nordstrand Natur og Ungdom
Sanna Thorsen Stangeland 3 Eigersund Natur og Ungdom
Sara Andersen Vågenes 1 Natur og Ungdom sentralt
Sara Elisabeth Larsen 1 2 Natur og Ungdom sentralt
Sara Elise Halvari Kjølås 2 Finnmark Natur og Ungdom
Sara Holm Lægreid 1 1 Asker og Bærum Natur og Ungdom
Saskia Sophie Oettel 1 Stjørdal Natur og Ungdom
Selma Kolberg Johansson 1 Oslo sentrum Natur og Ungdom
Selma Linnea Sandvik Fegth 1 Molde og omegn Natur og Ungdom
Sigrid Elise Swensen Høeg 13 Oslo Studentlag av Natur og Ungdom
Sindre Cholodzinski Scheffels 1 1 Nesodden Natur og Ungdom
Siri Astrid F Modahl 1 Bergen Natur og Ungdom
Sjur Mjør 1 Bergen Natur og Ungdom
Sofia Alexandra Anna Weimarck Frogoudakis 1 Bergen Natur og Ungdom
Sofie Hybertsen 3 Amalie Skram Natur og Ungdom
Solveig Gjerdåker 2 1 Foss Natur og Ungdom
Solveig Skaugvoll Foss 13 1 Natur og Ungdom sentralt
Sveinung Engvik 1 Tromsø Studentlag av Natur og Ungdom
Syvert Tuntland Kråkenes 8 Oslo Studentlag av Natur og Ungdom
Talia Dubowski 1 Nesodden Natur og Ungdom
Telemark Natur og Ungdom 1 Telemark Natur og Ungdom
Thea Amalie Pedersen Aasen 1 Hamarøy Natur og Ungdom
Thea Victoria Mendez Okkelmo 1 Oslo Nord Natur og Ungdom
Therese Hugstmyr Woie 3 1 Natur og Ungdom sentralt
Thor Gustav With Due 12 Natur og Ungdom sentralt
Tiril Solheim Absalonsen 1 Bergen Natur og Ungdom
Tiril Vedvik Dammen 3 Skien Natur og Ungdom
Tora Kristine Åland 1 Nordland Natur og Ungdom
Torgeir Vestre 1 Natur og Ungdom sentralt
Torkel Salvesen Lie 1 Natur og Ungdom sentralt
Tuva Mjelde Refsum 1 Nannestad Natur og Ungdom
Una Onsrud 4 Bergen Natur og Ungdom
Veronica Corsepius Melen 7 Oslo sentrum Natur og Ungdom
Victoria Leonora Fagerås 5 Amalie Skram Natur og Ungdom
Vilde Gjerde Lied 2 Natur og Ungdom sentralt
Vilja Helle Bøyum 5 Amalie Skram Natur og Ungdom
Ylva Kristine Kvalø-Hamann 2 Horten Natur og Ungdom
Yme Korshavn 10 Horten Natur og Ungdom
Yrja Skjærum 1 Skien Natur og Ungdom
Åsa Line Braut Bache 1 Stavanger og Omegn Natur og Ungdom