Vervetoppen for November 2017!

06.12.2017 av Lasse Eriksen Bjørn

Vi har hatt verveuke og vi har fått dramatiske endringer i vervetoppen. En ny person har tatt over vervetronen. Hordaland tok tidlig i måneden en knusende ledelse på fylkestoppen før de doblet målet sitt. Kan de klare å ta seieren likevel?
Vi går inn i årets siste måned og nå skal alt endelig avgjøres.

Finnmark har overtatt fylkestronen, men  Hordaland er hakk i hel, med et doblet vervemål siden sist, og Nord-Trøndelag ligger rett bak Hordaland igjen. Vi går imot en skikkelig vervetriller.

På vervetoppen har det skjedd dramtiske endringer, med 32 vervinger i November har  Ingeborg fra Hordaland klatret til førsteplassen med 47 vervinger. Frida fra Nord-Trøndelag har heller ikke ligget på latsiden og har nå 44 vervinger.  Et lite stykke bak kommer Gina fra Oslo med 30 vervinger, men dette er noe som kjapt kan snu seg siden artikkelforfatteren har fått høre rykter om at Oslo har store verveplaner.

Husk at nye medlemmer nå kan melde seg inn for 100,- og dermed ha betalt for medlemskap for hele 2018 også. Skriv da 2017/2018 på vervingen. For å benytte seg av kampanjen med medlemskap for resten av 2017 og hele 2018 og samtidig betale via sms sender man NU KAMPANJE til 2377  og man blir da trekt 100,- (istedenfor NU MEDLEM). 

Husk også at du nå kan betale medlemskap på Vipps! Før over penger til 666661 Medlemskap Natur og Ungdom og merk med «navn, adresse, fødseldato».

 Sjekk ut hvor mange vervinger du har nederst i saken, og sjekk om du er i nærheten av noen nye vervepremier på https://nu.no/vervepremier/

Mangler du verveblokker, eller ønsker annet materiell? Send mail til verving@nu.no.
Har du vervinger du har glemt å sende inn? Send i posten, eller registrer på nu.no/medlem/

Fylkestoppen:

Fylke Vervinger Mål Måloppnåelse NU-venner Mål Måloppnåelse
Hordaland 181 201 90,05 % 10
Finnmark 35 35 100,00 % 0 20 0 %
Nord-Trøndelag 74 84 88,10 % 4
Oslo 221 280 78,93 % 17
Oppland 17 30 56,67 % 0 7 0 %
Sogn og Fjordane 18 30 60,00 % 0
Rogaland 68 130 52,31 % 0
Vestfold 31 60 51,67 % 4
Nordland 43 70 61,43 % 12 10 120 %
Møre og Romsdal 25 60 41,67 % 3 15 20 %
Akershus 38 103 36,89 % 7 11 64 %
Hedmark 38 100 38,00 % 3 10 30 %
Buskerud 10 44 22,73 % 0 7 0 %
Aust-Agder 6 45 13,33 % 0
Troms 15 94 15,96 % 2 14 14 %
Østfold 10 70 14,29 % 2
Telemark 29 8
Vest-Agder 4 0
Sør-Trøndelag 36 4

Vervetoppen

Ingeborg Nævdal Gundersen 47 Bergen Natur og Ungdom
Frida Myklebust Amdahl 44 4 Levanger Natur og Ungdom
Gina Gylver 30 3 Oslo sentrum Natur og Ungdom
Markus Refsdal 27 Hamar og Omegn Natur og Ungdom
Mads Hafstad Storebø 23 1 Langhaugen Natur og Ungdom
Hans Dahle Kvadsheim 21 Stavanger og Omegn Natur og Ungdom
Elina Panea Berg 19 Oslo sentrum Natur og Ungdom
Jasmin Alimari 15 Naturvernstudentene i Stavanger
Vilja Helle Bøyum 14 Amalie Skram Natur og Ungdom
Johanne Frost Klepp 14 Førde Natur og Ungdom

 

Alle ververe i alfabetisert rekkefølge:

Ada Kalkvik 2 Trondheim Natur og Ungdom
Ada Edelsteen Indergård 1 Bergen Natur og Ungdom
Adrian Holm Andersen 1 Nedre Romerike Natur og Ungdom
Aile Krogh Jakobsen 1 Sør-Varanger Natur og Ungdom
Aksel Gøytil Bødtker 2 5 Nesodden Natur og Ungdom
Alberte Tennøe Bekkhus 1 Moss og omegn Natur og Ungdom
Alexander B. Rambech 6 Trondheim Natur og Ungdom
Alva Milford Sjursen 2 Bergen Natur og Ungdom
Alvilde Nissen-Lie 2 Asker og Bærum Natur og Ungdom
Amalie Rossland Christiansen 5 Naturvernstudentene ved NMBU
Amanda Iversen Orlich 2 Sund Natur og Ungdom
Amelia Gòmez Snerte 7 Hemsedal Natur og Ungdom
Anders Guldal Bramness 2 Oslo Nord Natur og Ungdom
Andreas Christiansen 1 2 Bergen Natur og Ungdom
Andreas Randøy 18 Natur og Ungdom sentralt
Anja Risten B. Eira 5 Kautokeino Natur og Ungdom
Anna Øverbye 3 Katta Natur og Ungdom
Anna Aurora Haukefær 1 Bergen Natur og Ungdom
Anna Birkeland Olerud 7 Natur og Ungdom sentralt
Anna Kristine Church Linløkken 1 Oslo Sør Natur og Ungdom
Anna Maria Huschka 1 Moss og omegn Natur og Ungdom
Anna Molden Tørresen 1 Bergen Natur og Ungdom
Anna-Lea Ortmann 1 Naturvernstudentene ved NMBU
Arjo Severin Nistad Kvamme 2
Armelle Breuil 1 Oslo Vest Natur og Ungdom
Arnfinn Storsveen 1
Aslak Johnsen Espelund 1 Trondheim Natur og Ungdom
Astrid Enya Weidemann 1 Trondheim Natur og Ungdom
Astrid Stavik Tautra 3 2 Molde og omegn Natur og Ungdom
Aurora Beatrice Baker Wilde 3 2 Moss og omegn Natur og Ungdom
Aurora Liang Klæboe 1 Bodø Natur og Ungdom
Aurora Ullebø Hjartøy 1 Langhaugen Natur og Ungdom
Ayoub Bouzakraft 1 Oslo Øst Natur og Ungdom
Bendik Hugstmyr Woie 5 Natur og Ungdom sentralt
Bjørn Rønning Fjærli 4 Oslo Vest Natur og Ungdom
Brit Nerhus 2
Celine Karikoski Kristensen 1 Sør-Varanger Natur og Ungdom
Chloe Ulleberg 1 Kragerø Natur og Ungdom
Dudane Rezai 1 Lillehammer Natur og Ungdom
Edith Lindtner 3 Bergen Natur og Ungdom
Einar Runde Saxegaard 2 Ås Natur og Ungdom
Eira Haugbro 1 Østfold Natur og Ungdom
Eira Norang 1 Oslo Nord Natur og Ungdom
Eirik Hobæk 3
Elin Anette Nordli 1 Brønnøysund Natur og Ungdom
Elin Olsen Rødset 1 Moss og omegn Natur og Ungdom
Elina Panea Berg 19 Oslo sentrum Natur og Ungdom
Elisabeth Bjorvatn 9 4 Bergen Natur og Ungdom
Elisabeth Aflekt 1 Oslo sentrum Natur og Ungdom
Elise Sørensen 2 Alta Natur og Ungdom
Ella Aandal 1 Oslo sentrum Natur og Ungdom
Ella Marie Hætta Isaksen 24 Natur og Ungdom sentralt
Ellen Kristine Lilleberg 1 Levanger Natur og Ungdom
Else Mathea Bang Melbye 1 Hamar og Omegn Natur og Ungdom
Emilia Steenstrup 1 Oslo Nord Natur og Ungdom
Emilie Røvreit Flø 1 Oslo Sør Natur og Ungdom
Emily Wasseng-Isaksen 1 Tromsø Natur og Ungdom
Emma Engevold 1 Sør-Trøndelag Natur og Ungdom
Emma Bugge 2
Emma Bjørgan Dalen 2 Vågan Natur og Ungdom
Emma Pernille Sørstrøm 11 Vågan Natur og Ungdom
Emma Sivertsen Rølvåg 1 Rana Natur og Ungdom
Erle Stokke Hansteen 1 Oslo Nord Natur og Ungdom
Erlend Hovdhaugen 2 Oslo sentrum Natur og Ungdom
Erlend Hua Lun Kok 9 Natur og Ungdom sentralt
Erling Nicolaisen 1
Eskil Bruntvedt 1 Steinkjer Natur og Ungdom
Esten Segbø Løvaas 2 Hamar og Omegn Natur og Ungdom
Even Haug 2 Kristiansand Studentlag
Even Olai Østvik Mjaaland 4 Trondheim Natur og Ungdom
Fanny Alice Syversen 1
Freia Catana Aasdalen 1 Lillehammer Natur og Ungdom
Frida Myklebust Amdahl 44 4 Levanger Natur og Ungdom
Gabriele Liutkeviciute 1 Hemsedal Natur og Ungdom
Gard Sviggum Saabye 2
Gaute Eiterjord 14 Natur og Ungdom sentralt
Gina Gylver 30 3 Oslo sentrum Natur og Ungdom
Gulla Louise Serville Torvund 1 Foss Natur og Ungdom
Haldis Tjeldeflaat Helle 22 3 Natur og Ungdom sentralt
Hanna Marie Hatlen 7 Alta Natur og Ungdom
Hanna Marie Norum Rotvold 3 Inderøy Natur og Ungdom
Hanna Riah Holm 1 Arendal Natur og Ungdom
Hannah Eikeset 1 Haugaland Natur og Ungdom
Hannah Skjeggestad Berner 6 Oslo Vest Natur og Ungdom
Hanne Cecilie Svenning 4 Steinkjer Natur og Ungdom
Hanne Elgarøy Ringen 4 Stjørdal Natur og Ungdom
Hans Dahle Kvadsheim 21 Stavanger og Omegn Natur og Ungdom
Hedda Hellum Jamtli 1 Nedre Romerike Natur og Ungdom
Hedda Janette Kavring Hoffstad Gjone 4 Vågan Natur og Ungdom
Hedda Skogeng Smidesang 11 Oslo Nord Natur og Ungdom
Helene Lode 1 Katten Natur og Ungdom
Henriette Falch-Monsen 13 Bergen Natur og Ungdom
Henrik Øberg Myhre 1 Oppegård Natur og Ungdom
Hilde Gottschal 2 Porsgrunn Natur og Ungdom
Hilde Gylland 1 Steinkjer Natur og Ungdom
Hilja Løvvik 4 2 Oslo Nord Natur og Ungdom
Iben Steinsvåg Dalen 1 Oslo Vest Natur og Ungdom
Ida Lie-Nielsen 2 Bergen Natur og Ungdom
Ida Lovise Skylstad 4 3 Natur og Ungdom sentralt
Ida Mari Våheim Norheim 1 Andøy Natur og Ungdom
Ida Martine H. Bryde 5 Lillehammer Natur og Ungdom
Ingebjørg Marie Thorkildsen 6 2 Horten Natur og Ungdom
Ingeborg Rønning 3
Ingeborg Nævdal Gundersen 47 Bergen Natur og Ungdom
Ingeborg Rønning Anthonisen 2 Katta Natur og Ungdom
Ingrid Mikalsen 4 Bø Natur og Ungdom
Ingrid Eline Morsund Skjoldvær 9 4 Natur og Ungdom sentralt
Ingvild Brekke 1 Trondheim Natur og Ungdom
Iris van Brunschot 2 Porsgrunn Natur og Ungdom
Irja Brox Karlstrøm 1 Tromsø Natur og Ungdom
Isak Mykkelbost Mathiesen 4 Stokke Natur og Ungdom
Isak Wulff Gaasland 1 Bergen Natur og Ungdom
Jan-Olav Danielsen 1 Haugaland Natur og Ungdom
Jasmin Alimari 15 Naturvernstudentene i Stavanger
Jeen Caroline Pillai 4
Jenny Sæbø 2 Oslo sentrum Natur og Ungdom
Johanna Karlsen 10 Natur og Ungdom sentralt
Johanne Brynhildsen Sørheim 1 Oslo Studentlag av Natur og Ungdom
Johanne Frost Klepp 14 Førde Natur og Ungdom
Johanne Maria Mazzoli 1 Østfold Natur og Ungdom
Johanne Ulriksen Skogseth 1 Stjørdal Natur og Ungdom
Johannes Gartland 1 Hamar og Omegn Natur og Ungdom
Jonas Skjemstad Rønning 7 Steinkjer Natur og Ungdom
Josefine Nordaune Garnes 1 Nord-Trøndelag Natur og Ungdom
Julia Kalinowska 2 Haugaland Natur og Ungdom
Julie Mølstad 3 Bergen Natur og Ungdom
Julie Bang 2 Rana Natur og Ungdom
Julie Christina Rødje 5 Natur og Ungdom sentralt
Julie Rem Bergo 3 Voss Natur og Ungdom
Julie Synnøve Eriksen-Outakoski 1 Arendal Natur og Ungdom
Jørgen Næss Karlsen 2 Oslo sentrum Natur og Ungdom
Kaia Emilie Lehmann 2 Bergen Natur og Ungdom
Kaisa Ervik Øverland 6 Asker og Bærum Natur og Ungdom
Kajsa Haabet Kleivane 4 9 Hamarøy Natur og Ungdom
Kamilla Elene Samuelsen 9 Alta Natur og Ungdom
Kari Beate Kure 1 Sogn og Fjordane Natur og Ungdom
Karianne Opgård Andersen 2 1 Oslo Studentlag av Natur og Ungdom
Karoline Ellingsen Biendl 3 1 Troms Natur og Ungdom
Karoline Kvalø Engelund 1 Oslo Nord Natur og Ungdom
Kaspar Mattias Henschien Coates 2 Trondheim Natur og Ungdom
Kathrine Mari Pedersen Blakstad 2 Harstad Natur og Ungdom
Katrine Rennemo 1 Nord-Trøndelag Natur og Ungdom
Klara Øverbye 3 Oslo Nord Natur og Ungdom
Kristina Moe-Karlsen 2 Natur og Ungdom sentralt
Lara Grønbugt 1 Oslo sentrum Natur og Ungdom
Lars Magnus Hansen 6 Natur og Ungdom sentralt
Lasse Eriksen Bjørn 13 Natur og Ungdom sentralt
Lea Alstad 1 Trondheim Natur og Ungdom
Lea Justine Nesheim 3 Oslo sentrum Natur og Ungdom
Line Lønning 1
Line Marie Sektnan 4 Lillehammer Natur og Ungdom
Linnea Isabelle Cameron Vartun 2 Oslo Nord Natur og Ungdom
Liv Müller Smith-Sivertsen 2 1 Katten Natur og Ungdom
Live Nordby Skarstad 1 Nordre Jarlsberg Natur og Ungdom
Lone Jensen Høyvik 2 1 Kristiansund og omegn Natur og Ungdom
Lucas Sverke Polonio Lyngstad 5 Kristiansund og omegn Natur og Ungdom
Madelén Guttormsen 3 Alta Natur og Ungdom
Madicken Bildsten 1 Asker og Bærum Natur og Ungdom
Mads Hafstad Storebø 23 1 Langhaugen Natur og Ungdom
Magdalene Henriette Thuv 1 Hamarøy Natur og Ungdom
Magnus Alex Thor 1 Trondheim Natur og Ungdom
Magnus Storvoll Strømseth 8 2 Natur og Ungdom sentralt
Maire Galdames Myrbostad 1 Molde og omegn Natur og Ungdom
Maja Moland 1 Oslo sentrum Natur og Ungdom
Maja Eline Røssvoll 2 Rana Natur og Ungdom
Maja Johanna Serreli 1 Hamar og Omegn Natur og Ungdom
Maja Sandvik Lockert 2 Tromsø Natur og Ungdom
Maren Kristine Skovholt 1 Nedre Romerike Natur og Ungdom
Margrete Seiersnes 2 Oslo Nord Natur og Ungdom
Margrete Sofie Netland 1 Oslo sentrum Natur og Ungdom
Mari Gjerdåker 2 Natur og Ungdom sentralt
Maria Clara Strand Doupovec 1 Oslo sentrum Natur og Ungdom
Maria Frostad Schriwer 1 Hamar og Omegn Natur og Ungdom
Maria Lorense Rogde 2 Fana Natur og Ungdom
Marie Veigaard 2 Asker og Bærum Natur og Ungdom
Marie Myene Nøstebø 1 Oslo sentrum Natur og Ungdom
Marie Rognli Rodahl 2 1 Trondheim Natur og Ungdom
Marja Lina B. Eira 2 Kautokeino Natur og Ungdom
Markus Refsdal 27 Hamar og Omegn Natur og Ungdom
Marte Rømoen 2 1 Natur og Ungdom sentralt
Marte Guldal Bramness 12 Trondheim studentlag av Natur og Ungdom
Martine Jacobsen Milett 1 Kragerø Natur og Ungdom
Martine Klock Fleten 2 Trondheim Natur og Ungdom
Martine Sofie Myrvang 4 Tromsø Natur og Ungdom
Mathilde Brunvoll 6 Eigersund Natur og Ungdom
Mathilde Andersson 1 Alta Natur og Ungdom
Matias Vangnes Bjørgo 5
Matilde Vadseth Furholm 3
Mats Ellingsen 3 1 Bergen Natur og Ungdom
Maxim Smits 1 Drammen Natur og Ungdom
Mette Wathle 10 8 Porsgrunn Natur og Ungdom
Mia Cathryn Haugen Chamberlain 22 Natur og Ungdom sentralt
Mia Vårhus Hjertø 1 Trondheim Natur og Ungdom
Mikkel Saidi 1 Nedre Romerike Natur og Ungdom
Milla Osland 2 Horten Natur og Ungdom
Mohammed Izzidin Awad 1 Kongsvinger Natur og Ungdom
Morten Hansen 1 Oppegård Natur og Ungdom
Myril Haabet Kleivane 5 2 Bodø Natur og Ungdom
Natalia Feliciana Baró Tyse 10 3 Oslo sentrum Natur og Ungdom
Natalie Akweley Ama Ekroll 12 1 Oslo Studentlag av Natur og Ungdom
Nils Nerhus Rørstad 1 Oslo sentrum Natur og Ungdom
Nora Finsveen 3 Horten Natur og Ungdom
Nora Waagbø 1 Oslo Nord Natur og Ungdom
Nora Røstgård 1 Harstad Natur og Ungdom
Nora Hua Ly Kok 9 3 Natur og Ungdom sentralt
Nora Louise Aslaug Grendstad 1 Bergen Natur og Ungdom
Nora Marie Mjølhus 1 Stavanger og Omegn Natur og Ungdom
Nora Sofie Aasen Sletaune 6 Brønnøysund Natur og Ungdom
Nora Wilhelmine Longva Gundersen 2 Larvik Natur og Ungdom
Oda Eikås 2 Katten Natur og Ungdom
Oda Lundekvam 1 Katten Natur og Ungdom
Oda Feen Noreng 5 Oslo Nord Natur og Ungdom
Oda Stapnes Nordnes 1 Eigersund Natur og Ungdom
Oliver Amundsen 1 Molde og omegn Natur og Ungdom
Otelie Auflem Tenden 1 Sogn og Fjordane Natur og Ungdom
Othilie K. Opheim 13 Oslo Nord Natur og Ungdom
Patrik Olsen 2 Vadsø Natur og Ungdom
Perla Kamilla Eyvarsdottir 5 Haugaland Natur og Ungdom
Petter Stunner Sæterøy 2 Nedre Romerike Natur og Ungdom
Pia Therese Gaard Rydningen 2 Haugaland Natur og Ungdom
Ragnhild Marie Tynæs Haarstad 1 2 Hamar og Omegn Natur og Ungdom
Ravn Norment-Åsdam 1 Oslo sentrum Natur og Ungdom
Rikke Mangor-Jensen 1 Kristiansand Studentlag
Rikke Emilie Larsen 1 Harstad Natur og Ungdom
Rikke Riber Stenersen 2 Hadsel Natur og Ungdom
Ronja Michelsen 2 Bergen Natur og Ungdom
Rosana Fayazzadh 1 Nordstrand Natur og Ungdom
Rosi Aarseth 1 Sogn og Fjordane Natur og Ungdom
Samuel Mazzoli 2 Østfold Natur og Ungdom
Sanna Thorsen Stangeland 3 Eigersund Natur og Ungdom
Sara Svane 2 Oslo Nord Natur og Ungdom
Sara Bohloli 1 Katta Natur og Ungdom
Sara Andersen Vågenes 2 Natur og Ungdom sentralt
Sara Elisabeth Larsen 1 2 Oslo Studentlag av Natur og Ungdom
Sara Elise Halvari Kjølås 2 Finnmark Natur og Ungdom
Sara Holm Lægreid 1 1 Asker og Bærum Natur og Ungdom
Sara Katarina Bøe Daae 1 Hamar og Omegn Natur og Ungdom
Sarah Bakken 1 Oslo sentrum Natur og Ungdom
Saskia Sophie Oettel 1 Stjørdal Natur og Ungdom
Selma Kolberg Johansson 1 Oslo sentrum Natur og Ungdom
Selma Linnea Sandvik Fegth 1 Molde og omegn Natur og Ungdom
Sigrid Elise Swensen Høeg 14 Oslo Studentlag av Natur og Ungdom
Silje Smith Hansen 1 Buskerud Natur og Ungdom
Sina Øversveen 1 Elverum Natur og Ungdom
Sindre Cholodzinski Scheffels 2 1 Nesodden Natur og Ungdom
Siri Astrid F Modahl 1 Bergen Natur og Ungdom
Sjur Mjør 1 Bergen Natur og Ungdom
Sofia Alexandra Anna Weimarck Frogoudakis 3 Bergen Natur og Ungdom
Sofie Hybertsen 3 Amalie Skram Natur og Ungdom
Sofie Salås Winsnes 1 Trondheim Natur og Ungdom
Solveig Gjerdåker 3 1 Foss Natur og Ungdom
Solveig Skaugvoll Foss 15 2 Natur og Ungdom sentralt
Sophie Larsen Le Pennec 1 Oppegård Natur og Ungdom
Sveinung Engvik 1 Tromsø Studentlag av Natur og Ungdom
Syvert Tuntland Kråkenes 8 Oslo Studentlag av Natur og Ungdom
Talia Dubowski 1 Nesodden Natur og Ungdom
Thea Amalie Pedersen Aasen 1 Hamarøy Natur og Ungdom
Thea Victoria Mendez Okkelmo 1 Oslo Nord Natur og Ungdom
Therese Hugstmyr Woie 3 3 Natur og Ungdom sentralt
Thor Gustav With Due 29 2 Natur og Ungdom sentralt
Tilde Bogen 7 Bergen Natur og Ungdom
Tiril Lorås Ystgaard 1 Kristiansand og omegn Natur og Ungdom
Tiril Mykkelbost Mathiesen 1 Tønsberg og omegn Natur og Ungdom
Tiril Risnes Øyre 1 Sogndal Natur og Ungdom
Tiril Solheim Absalonsen 2 Bergen Natur og Ungdom
Tiril Vedvik Dammen 3 Skien Natur og Ungdom
Tiril Vold Hansen 1 Alstahaug Natur og Ungdom
Tora Vrålstad 1 Oslo Nord Natur og Ungdom
Tora Kristine Åland 1 Nordland Natur og Ungdom
Tora Narten Høberg 1 Alstahaug Natur og Ungdom
Torgeir Vestre 6 Natur og Ungdom sentralt
Torkel Salvesen Lie 1 Natur og Ungdom sentralt
Tuva Mjelde Refsum 1 Øvre Romerike Natur og Ungdom
Una Onsrud 12 1 Katten Natur og Ungdom
Unni Eleonora Moland 2 Bø Natur og Ungdom
Vemund Risbøl Litschutin 2 Asker og Bærum Natur og Ungdom
Veronica Corsepius Melen 13 2 Oslo sentrum Natur og Ungdom
Victoria Røed 2 Lillehammer Natur og Ungdom
Victoria Leonora Fagerås 6 Amalie Skram Natur og Ungdom
Vilde Holtet 1 Arendal Natur og Ungdom
Vilde Furunes Sakshaug 3 Inderøy Natur og Ungdom
Vilde Gjerde Lied 2 Natur og Ungdom sentralt
Vilde Sunniva Løvlie 1 Bergen Natur og Ungdom
Vilde Svensson Myklathun 3 Stavanger og Omegn Natur og Ungdom
Vilja Helle Bøyum 14 Amalie Skram Natur og Ungdom
Vilje Gørillsdatter Korbøl 1 Oslo Vest Natur og Ungdom
Vivian Mjelve 1 Molde og omegn Natur og Ungdom
Ylva Micaelsen 1 Nedre Romerike Natur og Ungdom
Ylva Kristine Kvalø-Hamann 2 Horten Natur og Ungdom
Yme Korshavn 12 Horten Natur og Ungdom
Yrja Skjærum 1 Bergen Natur og Ungdom
Øyunn Hasvik 1 Skien Natur og Ungdom
Åsa Line Braut Bache 6 Stavanger og Omegn Natur og Ungdom
Hedmark Natur og Ungdom 2 Hedmark Natur og Ungdom
Telemark Natur og Ungdom 1 Telemark Natur og Ungdom