Sør-Trøndelag på landsmøtet 2016
Sør-Trøndelag på landsmøtet 2016

Vervetoppen september 2016

16.10.2016 av Natur og Ungdom

Det har vært verveuke, og mye har endret seg på vervefronten. Sjekk hvordan ditt fylke ligger an!

Scroller du nedover får du se oversikt over alle som har vervet NU-venner, vervetoppen blant alle ververe, vervetoppen for fylkene, samt en liste over alle som har vervet.

På fylkestoppen er det skjedd ting. Nord-Trøndelag har nå nådd målet sitt, og har klart over 100% av målet sitt! Kommer noen fylker til å ta de igjen? Hordaland  har gjort et stort hopp, og klatret oppover på fylkestoppen. Ellers har Sør-Trøndelag kommet seg opp på en andreplass. Dette blir spennende fram til landsmøtet!

Som vanlig kommer ikke vervinger med på oversikten før de nye medlemmene har betalt. Skal den du vervet betale på giro, får du ikke poeng før det nye medlemmet har betalt. Det samme gjelder de som sa de skulle sende sms, men ikke gjorde det. Vi sender de en giro i posten, så får vi håpe de betaler!

Vervetoppen NU-venner

Navn NU-venner Lokallag
Markus Refsdal 4 Steinern Natur og Ungdom
Nils Nerhus Rørstad 3 Oslo sentrum Natur og Ungdom
Mina Tonette Storhaug Amari 3 Notodden Natur og Ungdom
Even Olai Østvik Mjaaland 2 Trondheim Natur og Ungdom
Venil Volla 2 Oslo Nord Natur og Ungdom
Signe Hjellestad Jørgensen 2 Natur og Ungdom sentralt
Sebastian E. Røkholt 2 Nedre Romerike Natur og Ungdom
Maria Karlsen 2 Tromsø Natur og Ungdom
Ida Lovise Skylstad 1 Natur og Ungdom sentralt
Anna Birkeland Olerud 1 Natur og Ungdom sentralt
Magnus Storvoll Strømseth 1 Natur og Ungdom sentralt
Johannes Sand Bolstad 1 Asker og Bærum Natur og Ungdom
Ylva Micaelsen 1 Nedre Romerike Natur og Ungdom
Hanna Aasen 1 Natur og Ungdom sentralt
Helena Bonde 1
Ingebjørg Thorkildsen 1 Horten Natur og Ungdom
Magnus Alex Thor 1 Trondheim Natur og Ungdom
Veronica Corsepius Melen 1 Oslo sentrum Natur og Ungdom
Matilde Angeltveit 1 Sandefjord Natur og Ungdom
Eva Johanne Rotevatn 1 Arendal Natur og Ungdom
Anna Elsa Malkenes Dordisdottir 1 Oslo Sør Natur og Ungdom
Tora Roe 1 Katten Natur og Ungdom
Adrian Larsen Jalily 1 Oslo sentrum Natur og Ungdom
Selma Kolberg Johansson 1 Oslo sentrum Natur og Ungdom
Mina Brandsnes 1 Bodø Natur og Ungdom
Ingrid Holmberg Lurås 1 Notodden Natur og Ungdom
Sigrid Klev Lien 1 Kongsberg og omegn Natur og Ungdom
Jenny Hellebust 1 Oslo Vest Natur og Ungdom
Arjo Severin Nistad Kvamme 1 Natur og Ungdom sentralt

 

Superververe

Navn Vervinger Lokallag
Markus Refsdal 41 Steinern Natur og Ungdom
Mina Brandsnes 25 Bodø Natur og Ungdom
Gunnhild Rødstøl Ekrol 24 Kongsberg og omegn Natur og Ungdom
Erlend Hovdhaugen 21 Oslo sentrum Natur og Ungdom
Thor Gustav With Due 21 Molde og omegn Natur og Ungdom
Simon Bratland Husstad 16 Oslo Vest Natur og Ungdom
Jenny Larsen Halseid 15 Haugaland Natur og Ungdom
Arturo Maximilian Bonaventura Scotti 14 Kristiansand og omegn Natur og Ungdom
Even Olai Østvik Mjaaland 14 Trondheim Natur og Ungdom
Jonas Skjemstad Rønning 14 Steinkjer Natur og Ungdom

 

Fylkestoppen

Fylke Vervinger Mål Måloppnåelse
Nord-Trøndelag 41 30 136,67%
Sør-Trøndelag 58 64 90,63%
Vestfold 54 60 90,00%
Nordland 60 70 85,71%
Hordaland 121 174,5 69,34%
Hedmark 79 115 68,70%
Akershus 68 103 66,02%
Buskerud 35 56 62,50%
Rogaland 67 123 54,47%
Oslo 176 375 46,93%
Vest-Agder 41 100 41,00%
Sogn og Fjordane 24 60 40,00%
Troms 40 100 40,00%
Østfold 49 130 37,69%
Møre og Romsdal 26 80 32,50%
Telemark 12 55 21,82%
Aust-Agder 12 60 20,00%
Finnmark 10 60 16,67%
Oppland 2

 

Alle ververe

Navn Vervinger Lokallag
Adrian Larsen Jalily 2 Oslo sentrum Natur og Ungdom
Aksel Gøytil Bødtker 2 Nesodden Natur og Ungdom
Alexander B. Rambech 9 Trondheim Natur og Ungdom
Alma Haugen Kvisgaard 1 Fredrikstad og omegn Natur og Ungdom
Alva Oleanna Thingnes Førsund 13 Bergen Natur og Ungdom
Amalie Rossland Christiansen 1 Ås Studentlag av Natur og Ungdom
Amalie Selnes 1 Sogn og Fjordane Natur og Ungdom
Amanda Iversen Orlich 1 Sund Natur og Ungdom
Amanda Manger Lawlor 1 Høyden Naturstudenter
Amanda Minde Hallberg 2 Horten Natur og Ungdom
Anders Guldal Bramness 2 Oslo Nord Natur og Ungdom
Andrine Fogstad 5 Nedre Jarlsberg Natur og Ungdom
Anine Natalie Kleven 4 Oslo sentrum Natur og Ungdom
Anja-Merete Reknes 1 Sandane Natur og Ungdom
Anna Aurora Haukefær 6 Bergen Natur og Ungdom
Anna Birkeland Olerud 6 Natur og Ungdom sentralt
Anna Elsa Malkenes Dordisdottir 2 Oslo Sør Natur og Ungdom
Anna Isnes Elshøy 5 Sund Natur og Ungdom
Anni Roth Hjermann 4 Oslo Studentlag av Natur og Ungdom
Anniken Karlyme Wullum 3 Trondheim Natur og Ungdom
Arjo Severin Nistad Kvamme 7 Natur og Ungdom sentralt
Arturo Maximilian Bonaventura Scotti 14 Kristiansand og omegn Natur og Ungdom
Ask Haugerud Hovik 9 Trondheim Natur og Ungdom
Aslak Hatland 2 Oslo sentrum Natur og Ungdom
Aslak Johnsen Espelund 1 Trondheim Natur og Ungdom
Astrid Bragstad Gjelsvik 1 Oslo Vest Natur og Ungdom
Aurora Garberg Kiernan 1 Trondheim Natur og Ungdom
Aurora Marjala 3 Bergen Natur og Ungdom
Aurora Thomassen Lerstang 1 Notodden Natur og Ungdom
Axel Leegaard 1 Nedre Romerike Natur og Ungdom
Ayaan Sugulle 10 Fredrikstad og omegn Natur og Ungdom
Bendik Hugstmyr Woie 6 Tromsø Natur og Ungdom
Bendik Syversætre Johannessen 1 Sund Natur og Ungdom
Birger Elias Brendø 5 Florø Natur og Ungdom
Bjørn Rønning Fjærli 2 Lillehammer Natur og Ungdom
Charlotte Larosa 1 Trondheim Natur og Ungdom
Chloe Ulleberg 1 Kragerø Natur og Ungdom
Christina Rytilahti 6 Bergen Natur og Ungdom
Christina Wong 1 Høyden Naturstudenter
Clio Chrysostomidis 3 Oslo sentrum Natur og Ungdom
David Svardal Nordheim 1 Sogn og Fjordane Natur og Ungdom
Delina Nydal Johansen 3 Hedmark Natur og Ungdom
Einar Helland Berger 1 Natur og Ungdom sentralt
Einar Jensen 2 Sogndal Studentlag NU
Eirik Rogdaberg 1 Nord-Trøndelag Natur og Ungdom
Eirin Løland 2 Langhaugen Natur og Ungdom
Eirin Ronæs 6 Moss og omegn Natur og Ungdom
Eivind Aalen Øi 6 Katten Natur og Ungdom
Elina Panea Berg 4 Oslo sentrum Natur og Ungdom
Eline Berge Rathe 2 Trondheim Natur og Ungdom
Ella Aandal 3 Oslo sentrum Natur og Ungdom
Emil Finkirken Løwengreen 2 Fredrikstad og omegn Natur og Ungdom
Emilia Steenstrup 1 Oslo Nord Natur og Ungdom
Emilie Risdal Danielsen 2 Drammen og omegn Natur og Ungdom
Emilie Solheim Mo 2 Asker og Bærum Natur og Ungdom
Emilija Gaidelyte 1 Fredrikstad og omegn Natur og Ungdom
Emma Askeland Fosså 4 Stavanger og Omegn Natur og Ungdom
Emma Engevold 2 Nedre Romerike Natur og Ungdom
Emma Pernille Sørstrøm 4 Vågan Natur og Ungdom
Emma Sofie Rustad 2 Nord-Trøndelag Natur og Ungdom
Emma Thorsen Skau 2 Harstad Natur og Ungdom
Erika Logstein 2 Alstahaug Natur og Ungdom
Erle Bårdsdatter Sæther 2 Oslo sentrum Natur og Ungdom
Erlend Hansen 3 Moss og omegn Natur og Ungdom
Erlend Hovdhaugen 21 Oslo sentrum Natur og Ungdom
Erlend Hua Lun Kok 1 Kongsvinger Natur og Ungdom
Esten Segbø Løvaas 5 Hamar og Omegn Natur og Ungdom
Eva Dibbert 1 Molde og omegn Natur og Ungdom
Eva Johanne Rotevatn 8 Arendal Natur og Ungdom
Even Olai Østvik Mjaaland 14 Trondheim Natur og Ungdom
Frida Johnsen 1 Oslo Vest Natur og Ungdom
Frida Nodeland Indregard 8 Asker og Bærum Natur og Ungdom
Frida Wølner Voss 1 Notodden Natur og Ungdom
Fridtjof Bjelland Nicolaysen 1 Tønsberg og omegn Natur og Ungdom
Gaute Eiterjord 6 Natur og Ungdom sentralt
Gaute Johnson 4 Katta Natur og Ungdom
Gina Arnesen Eckhoff 1 Katta Natur og Ungdom
Gina Gylver 5 Oslo sentrum Natur og Ungdom
Gunhild Lovise Larsen 2 Inderøy Natur og Ungdom
Gunnar Sæther 1 Molde og omegn Natur og Ungdom
Gunnhild Rødstøl Ekrol 24 Kongsberg og omegn Natur og Ungdom
Guro Sandvin Groven 1 Kongsberg og omegn Natur og Ungdom
Haldis Tjeldeflaat Helle 8 Oslo Vest Natur og Ungdom
Hanna Aasen 5 Natur og Ungdom sentralt
Hanna Marie Hatlen 5 Alta Natur og Ungdom
Hanna Rebekka Holm 3 Arendal Natur og Ungdom
Hanne Kristine Tveiten Knutsen 6 Katten Natur og Ungdom
Hanne Skeie Hidle 1 Stavanger og Omegn Natur og Ungdom
Hans Jørgen Wallumrød 8 Hamar og Omegn Natur og Ungdom
Helen Benedicte Røstum 1 Nedre Romerike Natur og Ungdom
Helene Bråten 1 Fredrikstad og omegn Natur og Ungdom
Helene Vik Hanstensen 1 Sandefjord Natur og Ungdom
Helga Ottesen 2 Porsgrunn Natur og Ungdom
Helga Øen Åsnes 1 Sogn og Fjordane Natur og Ungdom
Henriette Falch-Monsen 1 Fana Natur og Ungdom
Henriette Stoltenberg 1
Hilde Gottschal 2 Porsgrunn Natur og Ungdom
Ida Lovise Skylstad 8 Natur og Ungdom sentralt
Ida Mari Våheim Norheim 3 Andøy Natur og Ungdom
Idun Frislid 2 Oppegård Natur og Ungdom
Idun Kjøl Wiig 3 Oslo Vest Natur og Ungdom
Ingar M. Kristiansen 3 Tromsø Natur og Ungdom
Ingebjørg Thorkildsen 7 Horten Natur og Ungdom
Ingeborg Hegland 5 Elverum Natur og Ungdom
Ingeborg Tangevold 1 Sarpsborg Natur og Ungdom
Ingrid Eline Morsund Skjoldvær 9 Natur og Ungdom sentralt
Ingrid Nedrebø 2 Vågan Natur og Ungdom
Ingrid Udd Sundvor 5 Bergen Natur og Ungdom
Ingvild Andersen 7 Oslo Nord Natur og Ungdom
Iris van Brunschot 2 Kragerø Natur og Ungdom
Isabel Maria Sundstrøm Nerland 1 Molde og omegn Natur og Ungdom
Isabelle Eldre Cedervall 1 Tønsberg og omegn Natur og Ungdom
Isak Mykkelbost Mathiesen 2 Tønsberg og omegn Natur og Ungdom
Jackelline Veronica Castro Franco 1
Jakob Nome 4 Kristiansand og omegn Natur og Ungdom
Jarle Steinberg 3 Steinern Natur og Ungdom
Jenni Gloppe Solem 3 Larvik Natur og Ungdom
Jenny Hellebust 3 Oslo Vest Natur og Ungdom
Jenny Jæger 3 Oppegård Natur og Ungdom
Jenny Larsen Halseid 15 Haugaland Natur og Ungdom
Johan Olav Orheim 1 Eid Natur og Ungdom
Johanne Brynhildsen Sørheim 1 Oslo sentrum Natur og Ungdom
Johanne Frost Klepp 10 Katta Natur og Ungdom
Johannes Sand Bolstad 1 Asker og Bærum Natur og Ungdom
Jonas Emanuel Gamper Solheim 1 Østfold Natur og Ungdom
Jonas Skjemstad Rønning 14 Steinkjer Natur og Ungdom
Jor Fergus Dal 8 Fredrikstad og omegn Natur og Ungdom
Josefine Sommer 1 Natur og Ungdom sentralt
Julia Giæver 1 Katta Natur og Ungdom
Julia Kørner Bueso 3 Oslo Vest Natur og Ungdom
Julie Næss Karlsen 4 Oslo Studentlag av Natur og Ungdom
June Flå Kaarmo 2 Kristiansand og omegn Natur og Ungdom
Jørgen Næss Karlsen 4 Natur og Ungdom sentralt
Jørgen Waagen 1 Bergen Natur og Ungdom
Kaisa Løchen 7 Kristiansand og omegn Natur og Ungdom
Kamilla Elene Samuelsen 2 Alta Natur og Ungdom
Karianne Drage 1 Tromsø Studentlag
Karianne Opgård Andersen 1 Natur og Ungdom sentralt
Karin Gjørv Røraas 1 Oslo Nord Natur og Ungdom
Karina Hauglid 2 Nedre Romerike Natur og Ungdom
Karoline Olssøn Herrem 1 Hedmark Natur og Ungdom
Kaspar Mattias Henschien Coates 9 Bergen Natur og Ungdom
Kine Wickstrøm Hauge 1 Alta Natur og Ungdom
Klara Zada 1 Halden Natur og Ungdom
Kristian Raae Johansen 1 Sogn og Fjordane Natur og Ungdom
Kristian Tibaldi 1 Katta Natur og Ungdom
Kristin Tvare 1 Finnmark Natur og Ungdom
Kristine Heum 1 Tønsberg og omegn Natur og Ungdom
Kristine Skaugvoll 1 Asker og Bærum Natur og Ungdom
Lars Øye Brandsås 8 Inderøy Natur og Ungdom
Lasse Eriksen Bjørn 8 Tromsø Natur og Ungdom
Léa Fabri 1 Kristiansund og omegn Natur og Ungdom
Lea Kristine Myklebust 3 Ås Studentlag av Natur og Ungdom
Lina Mathea Gunvaldsen 1 Finnmark Natur og Ungdom
Linda Christine Bøhn 2 Sogndal Natur og Ungdom
Lisa Sandnes 1
Lise Gramer 2 Fredrikstad og omegn Natur og Ungdom
Liva Strand Bogen 6 Bergen Natur og Ungdom
Luis Maureira 1 Sogn og Fjordane Natur og Ungdom
Madicken Bildsten 7 Asker og Bærum Natur og Ungdom
Magdalena Sutton 1 Trondheim Natur og Ungdom
Magnus Alex Thor 7 Trondheim Natur og Ungdom
Magnus J. Frivoll 1 Nes Natur og Ungdom
Magnus Storvoll Strømseth 1 Natur og Ungdom sentralt
Maja Sandvik Lockert 1 Tromsø Natur og Ungdom
Malene Møller 2 Stavanger og Omegn Natur og Ungdom
Mali Steinsli Austad 1 Verdal Natur og Ungdom
Malin Cecilie Olsen 1 Harstad Natur og Ungdom
Mandi A. Makin 1 Horten Natur og Ungdom
Mansoor Hussain 1 Oslo Øst Natur og Ungdom
Marcus Åsvang 2 Vefsn Natur og Ungdom
Maren Oldeide Eriksen 2 Bergen Natur og Ungdom
Maren Vedvik Dammen 1 Skien Natur og Ungdom
Margrete Sofie Netland 6 Jæren Natur og Ungdom
Mari Gjerdåker 4 Natur og Ungdom sentralt
Mari Vold Hansen 3 Alstahaug Natur og Ungdom
Maria Birkeland Olerud 4 Natur og Ungdom sentralt
Maria Karlsen 2 Tromsø Natur og Ungdom
Maria Moen Mahlum 1 Oslo Studentlag av Natur og Ungdom
Marie Eggen 2 Trondheim Natur og Ungdom
Marina Elvaker 1 Andøy Natur og Ungdom
Marit Bye Gjermshus 2 Kongsvinger Natur og Ungdom
Marius Hansen Høgås 1 Oslo Vest Natur og Ungdom
Markus Kløvrud 8 Bergen Natur og Ungdom
Markus Refsdal 41 Steinern Natur og Ungdom
Marte Guldal Bramness 18 Natur og Ungdom sentralt
Marte Rømoen 1 Natur og Ungdom sentralt
Marte Suren 1 Fredrikstad og omegn Natur og Ungdom
Martine Klock Fleten 1 Trondheim Natur og Ungdom
Martine Sofie Myrvang 7 Tromsø Natur og Ungdom
Mathea Bye 3 Verdal Natur og Ungdom
Mathias Morken 6 Bergen Natur og Ungdom
Mathilde Brunvoll 5 Eigersund Natur og Ungdom
Matilde Angeltveit 1 Sandefjord Natur og Ungdom
Mats Skaugård Karlsen 1 Skien Natur og Ungdom
Mehdi Andresen Belhaj 11 Natur og Ungdom sentralt
Mille Eriksen 1 Oslo Vest Natur og Ungdom
Mina Brandsnes 25 Bodø Natur og Ungdom
Mina Røed 1 Oslo Studentlag av Natur og Ungdom
Mina Strand Fjeldheim 1 Kristiansand og omegn Natur og Ungdom
Morten Hansen 2 Oppegård Natur og Ungdom
Natalia Feliciana Baró Tyse 6 Stavanger og Omegn Natur og Ungdom
Natalie Akweley Ama Ekroll 2 Natur og Ungdom sentralt
Natalie Atanasova Huse 1 Molde og omegn Natur og Ungdom
Nicklas Immanuel Paus Bekkevold 1 Fredrikstad og omegn Natur og Ungdom
Nicolai Drager 1 Nes Natur og Ungdom
Nikolai Nesset 2 Oslo sentrum Natur og Ungdom
Nils Nerhus Rørstad 3 Oslo sentrum Natur og Ungdom
Noi Chaona 1
Nora Hua Ly Kok 3 Ås Studentlag av Natur og Ungdom
Norunn Krokeide 1 Oslo Nord Natur og Ungdom
Oda Agdal 4 Bergen Natur og Ungdom
Oda Stapnes Nordnes 4 Eigersund Natur og Ungdom
Ola Ullebø 1 Sogn og Fjordane Natur og Ungdom
Ole Martin Bakkevold 2 Kristiansand og omegn Natur og Ungdom
Pelle Ørevik 7 Trondheim Natur og Ungdom
Perla Kamilla Eyvarsdottir 10 Haugaland Natur og Ungdom
Petter Nesje Porten 11 Bergen Natur og Ungdom
Philip Rud Olafsen 2 Fredrikstad og omegn Natur og Ungdom
Ragne Kyllingstad 1 Oslo Sør Natur og Ungdom
Ragnhild Marie Tynæs Haarstad 4 Hamar og Omegn Natur og Ungdom
Randi Oline Mæhlum 1 Ås Natur og Ungdom
Ravn Norment-Åsdam 3 Oslo sentrum Natur og Ungdom
Rebekka Salte 1 Jæren Natur og Ungdom
Rene Vamråk 1 Sogn og Fjordane Natur og Ungdom
Rikke Emilie Larsen 2 Harstad Natur og Ungdom
Rikke Eriksen 12 Horten Natur og Ungdom
Rikke Mangor-Jensen 10 Kristiansand og omegn Natur og Ungdom
Rosi Aarseth 1 Førde Natur og Ungdom
Runa Gidske 2 Natur og Ungdom sentralt
Sander Elias Nordeng 4 Steinern Natur og Ungdom
Sara Andersen Vågenes 3 Oslo Studentlag av Natur og Ungdom
Sara Elisabeth Larsen 1 Natur og Ungdom sentralt
Sara Magnadottir 2 Bodø Natur og Ungdom
Sebastian E. Røkholt 3 Nedre Romerike Natur og Ungdom
Selma Kolberg Johansson 4 Oslo sentrum Natur og Ungdom
Shan Muhammad Amin 6 Jæren Natur og Ungdom
Signe Aanes 6 Alstahaug Natur og Ungdom
Signe Hjellestad Jørgensen 2 Natur og Ungdom sentralt
Sigrid Elise Swensen Høeg 12 Natur og Ungdom sentralt
Sigrid Klev Lien 4 Kongsberg og omegn Natur og Ungdom
Sigrid Osland 1 Vågan Natur og Ungdom
Sigurd N Sørland 2 Eid Natur og Ungdom
Silje Strøm 2 Natur og Ungdom sentralt
Silje Tobiassen Borgejordet 1 Notodden Natur og Ungdom
Simen Dahle 2 Halden Natur og Ungdom
Simon Bratland Husstad 16 Oslo Vest Natur og Ungdom
Siri Marielle Haug Castres 1 Oslo Øst Natur og Ungdom
Siv Marie Kramer 1 Stavanger Studentlag Natur og Ungdom
Sofie Dalheim 5 Katta Natur og Ungdom
Solrun Sandvik Harveland 1 Kristiansand og omegn Natur og Ungdom
Solveig Skaugvoll Foss 7 Natur og Ungdom sentralt
Steffen Mio Kristiansen 1 Oslo Studentlag av Natur og Ungdom
Sunniva Buvarp Schmitz 2 Drammen og omegn Natur og Ungdom
Sunniva Ghinea 1 Tønsberg og omegn Natur og Ungdom
Sunniva Roligheten 2 Larvik Natur og Ungdom
Synne Emilie  Amdam Maldum 1 Oslo Nord Natur og Ungdom
Synne Thorsen 3 Oppegård Natur og Ungdom
Synnøve Berstad 2 Sandane Natur og Ungdom
Talia Dubowski 5 Nesodden Natur og Ungdom
Therese Idström 3 Tromsø Natur og Ungdom
Thor Gustav With Due 21 Molde og omegn Natur og Ungdom
Tina Fazeli 1
Tiril Mykkelbost Mathiesen 13 Tønsberg og omegn Natur og Ungdom
Tiril Solheim Absalonsen 5 Bergen Natur og Ungdom
Tora Narten Høberg 1 Alstahaug Natur og Ungdom
Tora Roe 5 Katten Natur og Ungdom
Torgeir Vestre 5 Natur og Ungdom sentralt
Torkel Salvesen Lie 17 Natur og Ungdom sentralt
Trym Ottosen 2 Kongsberg og omegn Natur og Ungdom
Tuva Mjelde Refsum 2 Nannestad Natur og Ungdom
Tyra Rebecca Mawusey Batey 3 Nord-Trøndelag Natur og Ungdom
Ulrikke Engseth Jensen 4 Fredrikstad og omegn Natur og Ungdom
Una Onsrud 11 Bergen Natur og Ungdom
Venil Volla 2 Oslo Nord Natur og Ungdom
Veronica Corsepius Melen 12 Oslo sentrum Natur og Ungdom
Victoria Lia 2 Kongsvinger Natur og Ungdom
Viktor Sand 3 Fredrikstad og omegn Natur og Ungdom
Vilde Holtet 1 Arendal Natur og Ungdom
Vilde Osnes 4 Oslo Sør Natur og Ungdom
Vilja Helle Bøyum 3 Bergen Natur og Ungdom
Ylva Eline Johansen 4 Nordreisa Natur og Ungdom
Ylva Micaelsen 8 Nedre Romerike Natur og Ungdom
Yme Korshavn 1 Horten Natur og Ungdom

Relevante nyheter


  • Slik verver du

    Alle til og med 25 år kan bli medlem i Natur og Ungdom. Det koster kun 100kr i året å være medlem, og første året du er medlem koster det kun 50kr. Man kan også verve NU-venner, som er alle som har lyst til å støtte organisasjonen økonomisk med et månedlig beløp (oftest personer over 25 år).


  • Hvorfor verve?

    Det er mange gode grunner til å verve! Flere medlemmer = flere engasjerte, flere som jobber med miljøsaker der de bor, vi får større påvirkningskraft, mer støtte fra staten og Natur og Ungdom blir enda mer synlige!


  • Hvordan stå på stand

    En stand er ikke noe hokuspokus. To pulter fra et klasserom eller et lite campingbord kan være nok. Her finner du tips til hvordan å ha en stand.